Skocz do zawartości

szacunkowy koszt budynku pomoc


Recommended Posts

A poprzeglądałeś sobie tematy, gdzie poruszany jest temat kosztów? Dlaczego nie ruszysz rzyci, nie uczynisz minimum wysiłku, żeby się czegoś dowiedzieć, tylko czekasz, że ktoś za Ciebie to zrobi? Traktujesz ludzi jak 5 latków, którzy przyniosą Ci wszystko na tacy!
Poszperaj tematy na forum, wysil się, a wtedy możemy podyskutować. Nie lubię leni.
Link do komentarza
Cytat

A poprzeglądałeś sobie tematy, gdzie poruszany jest temat kosztów? Dlaczego nie ruszysz rzyci, nie uczynisz minimum wysiłku, żeby się czegoś dowiedzieć, tylko czekasz, że ktoś za Ciebie to zrobi? Traktujesz ludzi jak 5 latków, którzy przyniosą Ci wszystko na tacy!
Poszperaj tematy na forum, wysil się, a wtedy możemy podyskutować. Nie lubię leni.




Tak kolego ale co mi da przeglądanie forum jak chodzi mi o ten konkretny dom bo taki mam w planach budować
( leniem nie jestem potrafię poruszać się po forum i na pewno z czasem będę z niego więcej korzystał )
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Tak kolego ale co mi da przeglądanie forum jak chodzi mi o ten konkretny dom bo taki mam w planach budować
( leniem nie jestem potrafię poruszać się po forum i na pewno z czasem będę z niego więcej korzystał )




Przede wszystkim to się zastanów z czego ma być ten dom, czym pokryty, jakie ogrzewanie itp. itd. i wtedy może ktoś Ci coś odpowie. Banki przyjmują - do obliczenia minimalnej kwoty kredytu - że koszt budowy 1m2 powierzchni domu to min. 2.000 zł (PKOBP), choć są i takie, które przyjmują min. na poziomie 3.000 zł.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Najtaniej wyjdzie technologia szkieletowa. I najszybciej... W technologii szkieletowej za ok 80 m2 powierzchni użytkowej do stanu surowego zamkniętego( ściany zewnętrzne,wewnętrzne,strop z ociepleniem, więźba, pokrycie dachu blachodachówką, rynny,okna, drzwi zewnętrzne,montaż)- ok. 172 000,00 zł netto.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...