Skocz do zawartości

korek spustowy w baterii lazienkowej


Recommended Posts

Drodzy, czy wiecie moze jak naprawic korek spustowy w baterii lazienkowej? nasz niestety sie zepsul i nie dziala wyciaganie i wpychanie spustu z/do baterii. ten dzyndzel, ktory podnosi korek, po prostu nie ma polaczenia ze spustem i nie reaguje na jego akcje. czy w takim przypadku trzeba kupic nowa baterie?
Link do komentarza
Gość mhtyl
Wszystko można naprawić tylko nie wszystko opłaci się naprawiać icon_biggrin.gif
Nie za bardzo rozumiem z opisu ,najlepiej jak możesz daj fotki tego co się zepsuło.
"po prostu nie ma polaczenia ze spustem i nie reaguje na jego akcje. czy w takim przypadku trzeba kupic nowa baterie?" A przedtem reagowało, jeżeli tak to jak?Przeważnie są to powiedzmy dwa druty jeden równoległy do baterii i on odpowiada za zamykanie i otwieranie korka a drugi prostopadły do ściany jego wciskasz albo podnosisz aby uruchomić korek, te dwa druty są ze sobą połączone tulejką metalową skręcana śrubkami ta owa tulejka może się poluzowała i dlatego teraz nie działa.
Link do komentarza
Za poprzednikiem, poproszę o uzupełnienie co jest nie tak lub jakąś fotkę. Ja zdenerwowany ciągłym naprawianiem tego ustroństwa teraz kupuję baterię bez korka i klik-klak osobno. Nie jest jakoś dużo drożej a przynajmniej się nie denerwuję jak moja ładniejsza połowa wieczorem mi mówi "nie naprawiłbyś w końcu tego?" icon_razz.gif
Link do komentarza
Z klik-klakiem jest bynajmniej ładniej aniżeli przy tradycyjnym a przede wszystkim można użyć obojętnie jakiej baterii a do tradycyjnego zmuszeni jesteśmy na baterię przystosowaną do tradycyjnego.
Link do komentarza
Cytat

ten dzyndzel, ktory podnosi korek, po prostu nie ma polaczenia ze spustem i nie reaguje na jego akcje. czy w takim przypadku trzeba kupic nowa baterie?



Tam nie ma co się trwale zepsuć. Najprawdopodobniej poluzowała się albo (i) wypadła śrubka łącząca dwie dźwignie. Połączyć na nowo lub wyregulować i finto.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Drodzy, czy wiecie moze jak naprawic korek spustowy w baterii lazienkowej? nasz niestety sie zepsul i nie dziala wyciaganie i wpychanie spustu z/do baterii. ten dzyndzel, ktory podnosi korek, po prostu nie ma polaczenia ze spustem i nie reaguje na jego akcje. czy w takim przypadku trzeba kupic nowa baterie?



Jeśli masz dalej ten problem, a myślę, że jeśli tylko naprawiałaś połączenia tych cięgieł, to na pewno co jakiś czas masz ten problem, to wyrzuć ten korek. Bateria, jeśli jest w porządku to długo Ci jeszcze posłuży, a kup korek klik-klak i zainstaluj, i będziesz miała spokój z cięgłami.

Pozdrawiam.
egostyle
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...