Skocz do zawartości

Czy budujemydom.pl jest popularne?


Recommended Posts

Gość mhtyl
Cytat

Też pytanie icon_mrgreen.gif


My to wiemy ,że najlepsze ale to trzeba jeszcze Światu pokazać , że Nasze Forum jest The best icon_biggrin.gif

Byłem i głos złożyłem i chcę poinformować ,że prowadzimy 41% i 114 oddanych głosów plasuje forum BD na I miejscu!
Link do komentarza
Dawno nie było notowań z głosowania to wypadałoby by uaktualnić, i tak nieprzerwanie utrzymuje się budujemydom.pl na pozycji Nr 1 przy głosujących 409 na BD przypada oddanych głosów 206 co daje 50%.
Link do komentarza
Średnio odwiedza ten portal, dzień w dzień ponad 2.000 internautów – chyba go lubią, ale wstydzą się tego.
A możecie coś zrobić dla portalu, wystarczy kliknąć : http://www.ms.pl/index.php/sondy/portale_i...ane_popularnosc - na drugi od góry, mała rzecz , a cieszy.
A jaka satysfakcja jak odniesiemy sukces.

Ps. Jak chcecie glosować na inny niż ten (drugi od góry) – zapomnijcie o tym linku. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Średnio odwiedza ten portal, dzień w dzień ponad 2.000 internautów – chyba go lubią, ale wstydzą się tego.
A możecie coś zrobić dla portalu, wystarczy kliknąć



a może nie wiedzą?
wszak nie każdy zagląda wszędzie ... niektórzy tylko tam gdzie chcą icon_lol.gif
dlategóż poniekąd uważam, iż tudzież dobrym rozwiązaniem byłoby , iż by wrzucić ten wątek na samą górę na stronę główną - aby każdy miał szansę zauważyć ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...