Skocz do zawartości

ławka z surowego drewna - czym zabezpieczyć?


Recommended Posts

Malowałam swoją w ubiegłym roku - chyba sadolinem , ale co to było dokładnie to napiszę Ci po południu jak zajrzę do garażu i puszkę znajdę....
W każdym razie sprawdza się , nic złego się z ławką nie dzieje - a stoi w słońcu, deszczu , czasem i śniegu jak akuratnio się zagapię przed zimą i zapomnę sprzątnąć icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Malowałam swoją w ubiegłym roku - chyba sadolinem , ale co to było dokładnie to napiszę Ci po południu jak zajrzę do garażu i puszkę znajdę....
W każdym razie sprawdza się , nic złego się z ławką nie dzieje - a stoi w słońcu, deszczu , czasem i śniegu jak akuratnio się zagapię przed zimą i zapomnę sprzątnąć icon_lol.gif



ale Twoja była chyba już wcześniej zaimpregnowana, o ile się nie mylę i tylko odświeżałaś?

Cytat

Impregnatem sadolina, albo odrazu impregnatem i lakierobejcą w jednym.



z tego co widzę, to ta firma ma szeroki wybór kolorów nawet.. by mi to pasiło, jak się zdecyduję na jeden z trzech, które sobie umyśliłam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

A czemu ma być zielona ? icon_smile.gif Tyle kolorów jest dostępnych. Inne firmy też mają różne kolory, z mieszalnika też przecież możesz się pobawić. Jednak wg. mnie Sadolin jest aktualnie najlepszy.



ano dlatemu icon_smile.gif , że owa ławeczka, ma stać pod oknem, przy domu. Dom jest drewniany, w kolorze "tek", dach i parapety są zielone, a wykończenia koło okien są w kolorze sosny. Jeśli pomalujemy w kolorze domu, to się barwy zleją i efekt z tego żaden, dlatego myślimy o zieleni, albo zostawić ją w naturalnym kolorze.. jeszcze się pobijemy chwilę z myślami ;)
Link do komentarza
Cytat

ano dlatemu icon_smile.gif , że owa ławeczka, ma stać pod oknem, przy domu. Dom jest drewniany, w kolorze "tek", dach i parapety są zielone, a wykończenia koło okien są w kolorze sosny. Jeśli pomalujemy w kolorze domu, to się barwy zleją i efekt z tego żaden, dlatego myślimy o zieleni, albo zostawić ją w naturalnym kolorze.. jeszcze się pobijemy chwilę z myślami ;)



Akurat to pytanie nie było do Ciebie, ale skoro napisałaś icon_smile.gif Jeśli zrobisz ławeczkę zieloną to będzie jak za komuny w parku. To już lepiej zostawić w naturalnym kolorze drewna.
Link do komentarza
Cytat

Akurat to pytanie nie było do Ciebie, ale skoro napisałaś icon_smile.gif Jeśli zrobisz ławeczkę zieloną to będzie jak za komuny w parku. To już lepiej zostawić w naturalnym kolorze drewna.


Pytanie było do mnie. A ja tam u molytków byłem i widziałem. I zielony będzie ganz pomada.

I za komuny ... nie wszystko było takie znów do niczego. Ja tam sobie, na ten przykład, ówczesne parkowe ławeczki bardzo chwaliłem. icon_cool.gif Edytowano przez Trzylwy (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jeśli zrobisz ławeczkę zieloną to będzie jak za komuny w parku. To już lepiej zostawić w naturalnym kolorze drewna.



nie sądzę, by tak wyglądała, ale jak napisałam powyżej, jeszcze myślimy o kolorze..

Cytat

A ja tam u molytków byłem i widziałem. I zielony będzie ganz pomada.



świadek naoczny icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...