Skocz do zawartości

narożniki


sofa

Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Piękne te narożniki, jeśli chodzi o tego typu zestawy wypoczynkowe jestem jak najbardziej na tak icon_smile.gif Sama niedawno sprawiłam sobie piękny narożnik, który świetnie komponuje mi się z moją aranżacją wnętrza + jest na tyle duży, że wszyscy moi znajomi się na nim mieszczą icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Nawet nie wiecie, jak juz nie mogę się doczekać wiosny, wtedy planujemy remont, przemeblowanie i wymianę mebli. A najbardziej śmierdzącej sofy! Koty zrobiły sobie z niej niestety kuwetę i ni w ząb nie idzę czyszczenie jej ;/ dlatego też chyba skusze się na jakąś skórzaną sofę, ale jeszcze nie czas na decyzje icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Narożniki modułowe są bardzo fajne, tylko niestety, ale potrzeba na nie dość sporo miejsca.
Jeżeli ktoś ma duży salon to jest to super sprawa!
Plusem w ostatnich czasach jest to, że wiele narożników jest postawionych na wyższych nóżkach,
abyśmy mogli z łatwością dotrzeć do kurzu pod narożnikiem.
Niestety mam alergię i zwracam uwagę na meble tylko o wyższych nóżkach icon_smile.gif
Dla osób ceniących sobie elegancję poniżej załączam narożnik w stylu chesterfield.

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

Link do komentarza
kiedyś było tak, że ładne meble nie dość, że były drogie to często niezbyt wygodne. Obecnie możemy znaleźć ładne, wygodne i wcale niedrogie meble, szczególnie do salonu. Narożniki gdynia to fajne rozwiązanie gdyż pomieszczą kilka osób, mogą służyć za leżankę (wygodnie wyciągniemy sobie na niej nogi), jak również wcale nie zajmują tak dużo miejsca jakby mogło się wydawać (zwykła kanapa zazwyczaj wymaga dodania do niej foteli, aby powstało więcej miejsc do siedzenia). Jeśli więc mamy wystarczająco dużo przestrzeni w domu, to jak najbardziej warto przeszukać salony meblowe i znaleźć idealny dla siebie narożnik.
Link do komentarza
Cytat

Narożniki gdynia to fajne rozwiązanie gdyż pomieszczą kilka osób, mogą służyć za leżankę (wygodnie wyciągniemy sobie na niej nogi), jak również wcale nie zajmują tak dużo miejsca jakby mogło się wydawać...


Normalnie "cud" meble.
Cyt. ze strony
Cytat

wymiary narożnika szer./gł./wys. 141/172/92 (powierzchnia spania: 133/225)


:hahaha2:
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Mi także bardzo podobają się narożniki,szczególnie w ciemnych kolorach ponieważ są praktyczne podczas codziennego użytkowania oraz pielęgnacji,pamiętajmy o tym.



też jestem za narożnikami, nie trzeba mieć wielkiego pomieszczenia od razu by mieć narożnik, mój modułowy z etap sofy po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, za to po rozłożeniu jest go dużo do spania, bo my śpimy na narożniku w salonie, który nie jest może potężnych rozmiarów, uważam, ze narożniki są praktyczniejsze po prostu
Link do komentarza
nie rozumiem ludzi ktorzy siedza i doszukuja sie jakis spamow. ktos sie podzieli swoimi doswiadczeniami i od razu "spam" to po co ma byc to forum ?

ale wracajac do tematu to naroznik wcale ie potrzebuje duzo miejsca w salonie. trzeba przemyslec jak ma stac i nawet w salonie gdzie jest nie cale 20m naroznik bedzie dobrze wygladal
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...