Skocz do zawartości

Dom tylko dla odważnych


Recommended Posts

...witam bardzo interesujący temat, chciałbym się dowiedzieć czy wpływ obecnych trendów i sposobów nauczania projektowania na najmniejszym nawet poziomie nie odbija się niczym dzieło jakiegoś artysty przekazującego swoją wiedzę następcom. Oczywiście można założyć iż twórca dokonuje naprawdę dzieła lecz jest to tylko powielanie schematów, w krótkim skrócie określmy to jako epoko-dzieło...czy produkt finalny nie powinien być oceniony od podstaw po tym jaki z biegiem lat stworzy naprawdę wielkie dzieło, sztuczna moim zdaniem jest wielu przypadkach architektów wiedza na temat projektowania. Do tego stopnia się posunąłem by poznać meandry wielu takich dzieł i gdyby nie moja skromna wiedza na ten temat, to te pseudo projekty nie miałby sensu funkcjonalności oraz dobrego samopoczucia zgodny z tym co jest dla nas na tym świecie najważniejsze, czyli święty spokój poczucie harmonii, miłość itd... ważny też jest sam styl i człowiek ten dla którego powinniśmy wykonać coś więcej niż tylko projekt....i to jest mój taki skromny protest dla zaśmiecaczy-projektantów, a podsumuwując dodam tylko że hasło jakie mam do wpisania :działka dom:) i tu jest wskazówka dla większości i tyle gratisów, pozdrawiam /jaro.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...