Skocz do zawartości

Opinie o firmie Drewnex ze Spytkowic


Recommended Posts

Witam

Poszukuje opinii o firmie Drewnex ze Spytkowic. Buduja domy z drzewa, maja kilka ciekawych projektow i na ich stronie wyglada ze juz troche domow wybudowali, jednak nie znalazlem w necie zadnych opini o tej firmie, a to juz jest troche dziwne, wiec jezeli ktos cos slyszal lub jeszcze lepiej z nimi budowal to prosze o kontakt.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Dzieki, ale pierwsze co zrobilem to wpisalem ta firme w google i widzialem ten watek, jest tam tylko dwie opinie o tej firmie (pozytywne) a reszta to pogaduchy o firmach z podlasia. Zreszta watek stary, a chcialbym jakies biezace opinie, bo jak przegladame opinie o innych firmach to kilka lat temu byly bardzo pozytywne, ale ostatnimi czasy pojawia sie coraz wiecej negatywnych ( jak np. o firmie Stollux).
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Nam budują teraz domek letniskowy Jutrzenka. Też szukałam opinii o firmie w internecie, ale chyba nikomu nie chce się wystawiać, więc pojechaliśmy zobaczyć zakład i na własne oczy przekonać się, że firma istnieje w realu a nie tylko w necie. Mają wybudowany ten domek obok biura, więc widziałam dokładnie, co dostanę. Wydaje się rzetelna firma i mają długą tradycję.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Nam budują teraz domek letniskowy Jutrzenka. Też szukałam opinii o firmie w internecie, ale chyba nikomu nie chce się wystawiać, więc pojechaliśmy zobaczyć zakład i na własne oczy przekonać się, że firma istnieje w realu a nie tylko w necie. Mają wybudowany ten domek obok biura, więc widziałam dokładnie, co dostanę. Wydaje się rzetelna firma i mają długą tradycję.


Budowa zakończona. Właściwie bez zastrzeżeń. Można polecić.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 rok temu...

Witam wszystkich 

Właśnie zamówiłem w firmie Drewnex  2 Jutrzenki w wersji całorocznej z realizacją na sierpień 2017 

Jak na razie  po wizycie w Spytkowicach i obsłudze z działem projektowym naprawdę polecam.

Wszystkie moje sugestie nanoszą na wstępny projekt na bieżąco. 

Podzielę się informacjami za kilka tygodnie jak sprawy nabiorą tempa :)

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Dnia 26.02.2017 o 22:44, -DENIS- napisał:

Witam wszystkich 

Właśnie zamówiłem w firmie Drewnex  2 Jutrzenki w wersji całorocznej z realizacją na sierpień 2017 

Jak na razie  po wizycie w Spytkowicach i obsłudze z działem projektowym naprawdę polecam.

Wszystkie moje sugestie nanoszą na wstępny projekt na bieżąco. 

Podzielę się informacjami za kilka tygodnie jak sprawy nabiorą tempa :)

Witam,

Czy budowa przebiegła sprawnie? Proszę podzielić się opinią. Właśnie jestem na etapie zamawiania i modyfikowania projektu.

Link do komentarza
38 minut temu, beatahelmke napisał:

Witam,

Czy budowa przebiegła sprawnie? Proszę podzielić się opinią. Właśnie jestem na etapie zamawiania i modyfikowania projektu.

Chyba się nie podzieli opinią, bo przez półtora roku ten uczestnik wysmarował jedynie ten jeden, jedyny, spamerski post :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...