Skocz do zawartości

Kubuś / Dominanta


efilo

Recommended Posts

Ze względu na specyfikę naszej działeczki trwały poszukiwania domku który w jednej linii z wejściem i garażem miałby również salon. Ten warunek spełnia Kubuś z pracowni Dominanta.
Link do Kubusia

Dodatkowo nie jest za mały na nasze potrzeby. I generalnie spełnia najważniejsze funkcje. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tą pustką za schodami icon_rolleyes.gif

Macie jakieś krytyczne uwagi? Warto zawsze posłuchać innych punktów widzenia.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
  • 3 tygodnie temu...
Witam Ja tez kupiłam projekt tego domu i już stoi . Teraz jestem na etapie centralki .
dom nadal mi sie podoba ale okna na dole powiększyłam mam 3 tarasowe , powiększyłam też salon kosztem tarasu ,kuchnia tez została powiększona o wcięcie gdzie znajduje się okno mój dom jest prostokątny . na górze zrezygnowałam z łazienki przy sypialni w to miejsce zrobiłam garderobę, a dwie garderoby połaczyłam w całosc wiec wyszedł mi jeszcze jeden pokój lub duża dodatkowa garderoba. Ogólnie dom jest fajny pokoje przestronne. Na górze tez wstawiłam duże okna przy balkonie

Link do komentarza
Witam!
Bardzo się cieszę, że w końcu znalazł się ktoś kto wybudował już domek Kubuś. Jesteśmy bardzo ciekawi ile kosztował stan surowy zamknięty i z jakich materiałów został zbudowany. Jeżeli to nie byłby kłopot to prosilibyśmy o zdjęcia. Nasz mail to a.zgrzebnicka@vp.pl
Z góry dziękujemy icon_cool.gif
Link do komentarza
Witam dom budowaliśmy z ytong 24, i silki ( ściany nośne w środku)
ekipa budowlana , dach strop to koszt 78 tys ale do tego trzeba doliczyć kleje okna 17 tys, koparka ,geodeta ,przyłącz , architekt, konimy bardzo drogie na pewno mnie to kosztowało ok 150 tys
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Długo nikt nic nie pisze na temat Kubusia , mój już prawie gotowy tylko schody jeszcze się robią . mam pytanie jakie wy schody wybraliście .


Dzień dobry, poniewąz razem z mężem zdecydowaliśmy się na budowe tego projektu, mamy pytanie czy oszacowali Państwo już koszt stanu surowego?? z jakich materiałów dom został budowany?? za wszelkie informacje serdecznie dziekuje?
Czy w pokojach na górze sa duze skosy??? jest szansa zeby spokojnie postawic komode na gorze?? skosy nie beda mocno przeszkadzac?? Edytowano przez kubus_2011 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Witam,
Informacja dla zainteresowanych zakupem projektu "KUBUŚ"

W specjalnej ofercie przygotowanej dla Państwa przez redakcje portali BudujemyDom.pl i WybieramyDom.pl otrzymacie Państwo powiększoną paczkę prezentów:
- dziennik budowy
- roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom
- półroczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze
- bon o wartości 100 zł do wykorzystania na www.UrzadzamyDom.pl
- trzy tomy Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego
dodatkowo dla osób, które kupią projekt przygotowaliśmy upominki od naszego wydawnictwa:
- koszulka Budujemy Dom
- kubek Budujemy Dom

Promocji podlegają tylko zamówienia złożone przez stronę WybieramyDom.pl . Podczas składania zamówienia prosimy o podanie hasła:
"Forum Budujemy Dom"
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...