Skocz do zawartości

WC Chatka. Wynajem i serwis toalet przenośnych


WC Chatka

Recommended Posts

Witamy,
Pragniemy Zaprezentować Państwu naszą ofertę. WC Chatka to firma, która oferuje szeroki zakres usług związanych z przenośnymi systemami sanitarnymi takimi jak: toalety, kabiny natryskowe, umywalnie polowe i inne.

W swojej ofercie posiadamy także przenośne systemy ogrodzeniowe na które jest wielkie zapotrzebowanie na placach budowy, jak również przy organizacji imprez masowych, na zapleczach estrad itp.

Nasza działalność opiera się o wynajem dowolnego sprzętu sanitarnego i i systemów ogrodzeniowych, jednocześnie zapewniamy serwis sanitarny i techniczny. Współpracowaliśmy z wieloma dużymi firmami budowlanymi w całym kraju jak również braliśmy udział w organizacji wielu imprez masowych, koncertów. Nasze doświadczenie owocuje najwyższą jakość usług.

Obszarem naszego działania są m.in.:

- tereny budów
- imprezy plenerowe (koncerty, festyny)
- plaże i campingi
- parki i tereny rekreacyjne
- przystanki komunikacji miejskiej
- punkty gastronomiczne
- wyciągi narciarskie

Serdecznie zapraszam do nawiązania współpracy.

02-237 Warszawa,
Instalatorów 9 p

tel.:
22 865 34 70
22 864 07 09
fax:
22 846 10 99
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
Cytat

Znam i polecam, firma bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Zamówiłem u nich dwie „chatki” na budowę, już na drugi dzień po złożeniu zamówienia dowieźli je i postawili. Ceny na tle konkurencji rozsądne, a kibelki najbardziej higieniczne.


Racja, mogę się przyłączyć. Też miałem podobną sytuację i cieszę się, że wybrałem WC Chatkę… nawet na mieście mają najczystsze kibelki ;) A jak u Ciebie było, na ile wynajmowałeś? Co ile serwis?
Link do komentarza
Cytat

Racja, mogę się przyłączyć. Też miałem podobną sytuację i cieszę się, że wybrałem WC Chatkę… nawet na mieście mają najczystsze kibelki ;) A jak u Ciebie było, na ile wynajmowałeś? Co ile serwis?


Na pół roku, serwis 2 razy w miesiącu. Zupełnie wystarczający, bo jak wyczyszczą to naprawdę wygląda jak nowy, a pachnie też w porządku. Mają od tego środki specjalne. No i wygląda to po ludzku, bo już różne już różne ludzkie pomysły widziałem i nie zawsze spełniają one podstawowe normy...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...