Skocz do zawartości

Zacisze/horyzont


olaw

Recommended Posts

  • 1 rok temu...
Cytat

My dopiero zaczynamy budować nasze Zacisze. Do tej pory obejżeliśmy jeden dom wybudowany według tego projektu i spodobał nam się jeszcze bardziej niż sam projekt. Również prezentacja domu w wrześniowym numerze "Budujemy Dom" zachęca do skorzystania z tego projektu.



a ja dopiero planuję zakup projektu, już teraz analizuję zmiany jakie chciałbym wnieść do niego, Ty pewnie już jesteś w stanie podzielić się uwagami na temat budowy lub samej funkcjonalności rozmieszczenia pomieszczeń. Każda uwaga będzie dla mnie wskazówką jakie nanieść poprawki.

Ja jak dotąd ze względu na to że łazienka na piętrze wydaje mi się dość mała, rezygnuję ze schodów powiększając łazienkę na górze i na dole lokując pralnię kosztem klatki schodowej. Schody ulokowane byłyby przy filarach oddzielając jadalnię od holu. Co do innych zmian łącznik wyższy i szerszy. Czy brak pomieszczenia gospodarczego nie jest minusem?
Czy z Twojego punktu widzenia są to zmiany sensowne i funkcjonalne?

z niecierpliwością czekam na opinię
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 4 miesiące temu...
Czesc wszystkim.ja jestem na etapie kupna projektu.tz.taki,wczesniaczek w porownaniu do was.ale stanelismy na pytaniu,czy bez sciany kolankowej niebedzie zaciasno na gorze.niepotrafie sobie tego wyobrazic.bylbym bardzo wdzieczny jak by ktos z was .poswiecil by mi chwilke.moze jakies fotki itd.prosze o jakis kontakt.bo sami widzicie ile mamy na temattego projektu...nic... I rysunki.a jest oczym pisac.pozdrowko
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...