Skocz do zawartości

APS-136/Archi-Projekt


RobertO

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Czy mogę zapytać, na czym dokładnie polegały te zmiany.
Bardzo mi się podoba ten projekt i z wyjątkiem trochę małych pokoi nie widzę krytycznych punktów.



To tak:
Zmian położenia kominka na sciane salonu, dorobiony trzeci komin
wygospodarowanie spiżarki w kuchni
zmieniejszenie garazu, tak aby zmieścił sie projekt na działce (wysciowy dwustanowiskowy)
zaokrąglenie balkonów
likwidacja drugiej łazienki na poddaszu

i to właściwie tyle ..

Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Witam serdecznie!!!
Jestem od dzisiaj jednym z uczestników forum i jestem powaznie zainteresowany APS 136!
Chciałbym zadac kilka pytan w tym zakresie jezeli mozna?
a więc tak:
Zmiana położenia kominka na sciane salonu, dorobiony trzeci komin-super pomysl ale proszę o wiecej szcególow
wygospodarowanie spiżarki w kuchni a w ktorym miejscu?


Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Witam serdecznie!!!
Jestem od dzisiaj jednym z uczestników forum i jestem powaznie zainteresowany APS 136!
Chciałbym zadac kilka pytan w tym zakresie jezeli mozna?
a więc tak:
Zmiana położenia kominka na sciane salonu, dorobiony trzeci komin-super pomysl ale proszę o wiecej szcególow
wygospodarowanie spiżarki w kuchni a w ktorym miejscu?
Pozdrawiam



Hej,

ja kominek przesunałem na scianę główna salony, blizej wejscia do salonu. Efekty uboczny to dadatkowy komin oraz zabiera miejsca troszkę na poddaszu.

spzarkę utworzylismy zmniejszają wejście do budynku (na granicy drzwi wejsciowych sciana) oraz troszkę kuchni.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
witam serdecznie!nasz APS 136 juz stoi,zmienilismy w nim tylko 2 rzeczy a mianowicie dodalismy wykusz i kolumny z przody(oprócz tego drobne przesunięcia w środku)jestesmy zadowoleni z wyboru.w styczniu polożylismy blachodachówke na dach a w kwietniu bedziemy tynkowac w srodku.pozdrawiamy i czekamy na odpowiedzi innych budujących ten domek!
Link do komentarza
Dzieki Robert za wiadomosci icon_smile.gif
Czekamy na dalsze prace, fotki i rzecz jasna trzymamy kciuki!!!
Pozdrowienia z Wroclawia!!! icon_wink.gif



witajcie Bobasy w gronie milosnikow APS136 icon_smile.gif
Ja zamierzam rowniez dodac kolumny z przodu i ciekaw jestem jak wyglada domek w takim wydaniu icon_confused.gif:
A tak pozy tym moze dysponujecie jakimis fotkami tego urokliwego domku :!:
Pozdrawiam z Wroclawia!!
Link do komentarza
witamy gorąco!oczywiście mamy fotki,nie zdązyliśmy jeszcze zrobić aktualnych,a mianowicie z blachodachówką na dachu,ale jak tylko śnieg zejdzie nadrobimy zaległości.Teraz ja i moja zona rowniez wyjezdzamy w delegacje na weekend,ale od poniedziałku nadrobimy zaległosci fotograficzne.
pozdrowienia z warszawy
Link do komentarza
Cytat

oczywiście mamy fotki,nie zdązyliśmy jeszcze zrobić aktualnych,a mianowicie z blachodachówką na dachu,ale jak tylko śnieg zejdzie nadrobimy zaległości.Teraz ja i moja zona rowniez wyjezdzamy w delegacje na weekend,ale od poniedziałku nadrobimy zaległosci fotograficzne.
pozdrowienia z warszawy


Ja również zastanawiam sie nad dołożeniem kolumn z przodu. Proszę o fotki.

Dlaczego na pokrycie dachu wybraliście blachodachówkę? Podobno przy tak skompkowanym dachu jest zbyt dużo odpadów i nie opłaca się "wchodzić" w balchodachówkę.
Konfrontowaliście może koszt blachodachówki z dachówką cementową? Jakie są różnice w cenach?

Pozdrawiam (też z Warszawy)
Andrzej
Link do komentarza
W trakcie budowy zrezygnowałem z konstrukcji stałowej na poddaszu.miałem problem ze znalezieniem dobrego wykonawcy,a każdy z nich wołał około 7 tyś.
dlatego nie ryzykowałem z dachówką ceramiczną.nie chciałbym,co roku poprawiać sufitów,bo wiadomo ze wszystko pracuje,a ceramika sporo waży.daszek z blachy jest rownież kosztowny ale efektowny:))
co do kolumn,polecam bardzo,nadają domkowi specyficznego dworkowego charakteru.pozdrawiam i zycze popełnienia jak najmniej błedów,co nie jest takie proste:))
Link do komentarza
[quote name='RobertO' date='Nov 10 2006, 13:20' post='8707']
Jakby ktoś chciał pooglądać na zywo projekt APS136 to zapraszam na
Budynek APS136 jest sliczny ja kupiłam aps + 2g jestem w trakcie załatwiania papierów i nie moge sie doczekac budowy aha tez wprowadzilismy drobne zmiany min.wyrównanie poziomu w salonie
Link do komentarza
[my mam nadzieję zaczniemy budowe w lipcu APS 136 + 2 G bo strasznie dlugo nam schodzi z wszystkimi papierami , uzgodnieniami ale materiały juz mamy zaplute.Domek jest naprawdę piękny .Czy ktos z z was budował taki domek w woj. swietokrzyskim ewentualnie moze cos doradzic w kwestii zmian chętnie .poslucham.Za dobre rady z góry dziękuję zwolennikom tego projektu
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

witamy gorąco!oczywiście mamy fotki,nie zdązyliśmy jeszcze zrobić aktualnych,a mianowicie z blachodachówką na dachu,ale jak tylko śnieg zejdzie nadrobimy zaległości.Teraz ja i moja zona rowniez wyjezdzamy w delegacje na weekend,ale od poniedziałku nadrobimy zaległosci fotograficzne.
pozdrowienia z warszawy


Witam
gdzie można zobaczyć Wasz dom APS-136. Chcemy taki budować.
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

domek stoi w wołominie,pozdrawiam



Witam
Dziękuję za odpowiedź.
Chcielibyśmy podjechać z żoną, zobaczyć.
Też będziemy budować w powiecie Wołomińskim.
mój e-mail: zzabinski@wp.pl, jeżeli można, to proszę o kontakt, byśmy podjechali.
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam
Dziękuję za odpowiedź.
Chcielibyśmy podjechać z żoną, zobaczyć.
Też będziemy budować w powiecie Wołomińskim.
mój e-mail: zzabinski@wp.pl, jeżeli można, to proszę o kontakt, byśmy podjechali.
pozdrawiam


Dom bardzo fajny, jeszcze raz dziękujemy. Jak coś zrobimy, pochwalimy się i zaprosimy.
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

witam serdecznie!nasz APS 136 juz stoi,zmienilismy w nim tylko 2 rzeczy a mianowicie dodalismy wykusz i kolumny z przody(oprócz tego drobne przesunięcia w środku)jestesmy zadowoleni z wyboru.w styczniu polożylismy blachodachówke na dach a w kwietniu bedziemy tynkowac w srodku.pozdrawiamy i czekamy na odpowiedzi innych budujących ten domek!


witam,zdecydowałam sie na ten projekt i również chcę wprowadzić małe zmiany dodać wykusz i kolumny z przodu oraz zwiększyć łazienkę na dole.
Będziemy budować w powiecie wołomińskim.
Czy istnieje taka możliwość aby zobaczyć wasz domek.
Bardzo proszę o kontakt hannao@poczta.onet.pl
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Dom bardzo fajny, jeszcze raz dziękujemy. Jak coś zrobimy, pochwalimy się i zaprosimy.
pozdrawiam


Potwierdzam.
Dzięki uprzejmości Konrada też oglądaliśmy ten domek. Wielkie dzięki icon_biggrin.gif
Rzeczywiście piękny domek.

Projekt już kupiliśmy. Teraz jesteśmy na etapie adaptacji. Jak dobrze pójdzie to na jesieni startujemy.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 7 miesiące temu...
Witam wszystkich APSowców!
Napiszcie prosze jaki rodzaj c.o. zastosowaliscie w swoich domkach. Czekam obecnie na pozwolenie na budowe i wymyślam zmiany.
Myślę nad wyrównaniem podłogi w całym domu tylko nie wiem który poziom zostawić, czy kuchni czy salonu.
A jak wygląda kominek w oryginalnym miejscu? Czy ta ścianka nie jest za krótka?
Dodanie kolumn z przodu nadało by domowi dworkowaty wygląd.
Planuję również zlikwidować łazienkę na górze.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich APSowców!
Napiszcie prosze jaki rodzaj c.o. zastosowaliscie w swoich domkach. Czekam obecnie na pozwolenie na budowe i wymyślam zmiany.
Myślę nad wyrównaniem podłogi w całym domu tylko nie wiem który poziom zostawić, czy kuchni czy salonu.
A jak wygląda kominek w oryginalnym miejscu? Czy ta ścianka nie jest za krótka?
Dodanie kolumn z przodu nadało by domowi dworkowaty wygląd.
Planuję również zlikwidować łazienkę na górze.
Pozdrawiam



Zapraszam do mojego dziennika budowy
forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1764368#1764368
Znajdziesz tu wiele zdjęć i innych ciekawostek z przebiegu budowy APS 136
Andrzej
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Halo
Co tu tak cicho? Taki śliczny domek i nikt nie ma nic do napisania? U mnie już stoi parter i jest nakrywany płytami kanałowymi. Dodaliśmy też po 2 kolumny 300mm średnicy od frontu i od ogrodu. Tak poza tym dolna łazienka jest powiększona o pomieszczenie do którego wchodzi się z wiatrołapu, a wejście do kotłowni jest z garażu. Przy schodach będzie ścianka z drzwiami, w ten sposób powstanie mała spiżarka pod schodami. To tyle, pozdrawiam wszystkich APS'owców!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...