Skocz do zawartości

Jeśka - 21-23 września 2012 , LISTA OBECNOŚCI


daggulka

Recommended Posts

Cytat

Dzwoniłam do Ośrodka - ponieważ miałam pytanie o pokój jednoosobowy , więc informuje co następuje : jest możliwość ale ilość pokoi jest ograniczona , ponieważ w tym czasie jest tam tez wesele które także korzysta z pokoi , koszt to 70zł.
I myśle, że będzie tak jak ostatnio - w największym pokoju zrobimy sobie w piątek nasiadówkę icon_wink.gif , można zejść do barku zakupić coś do picia jeśli ktoś się wcześniej nie zaopatrzy icon_smile.gif
Umówiłam się, że 13 to jest max. data podania liczby uczestników - dlatego przypominam, żeby do 12-go (środa) najpóźniej potwierdzić mi obecność i wpłacić pieniążki.



Daga, najwiekszy samotny pokój ma być mój, jak pamietasz, (wiesz dlaczego) oraz u mnie nasiadówka.
Tylko se parę krzeseł przywleczcie... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Kasa w poniedziałek.
Link do komentarza
no dobra słuchajcie pomimo wielu antypowodów i osobistych i oczywistych po wielu zastanowieniach jednak jadę, strasznie jest ciężko olać okazje pogadania z wami i niestety (dzięki Bogu) nie tak łatwo w wiec jadę nie ma to tamto poproszę o dopisanie do listy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Tak sobie jeszcze pomyślałam, żeby przypomnieć, że każdy ma wziąć swój ulubiony alkohol z sobą icon_wink.gif
no a kto chce może zabrać na piątek z sobą jakieś chipsy , czy paluszki, czy ulubiony wypiek albo coś innego jeśli ma ochotę icon_smile.gif
jak będę miała czas to upiekę mufinki czekoladowe z brzoskwiniami w ilości hurtowej - jakby w piątkowe posiedzenie kto miał ochotę na coś słodkiego icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Tak sobie jeszcze pomyślałam, żeby przypomnieć, że każdy ma wziąć swój ulubiony alkohol z sobą icon_wink.gif
no a kto chce może zabrać na piątek z sobą jakieś chipsy , czy paluszki, czy ulubiony wypiek albo coś innego jeśli ma ochotę icon_smile.gif


Niestety icon_cry.gif w rydlu już ni ma ogóreczków chili chlip, chlip...

Cytat

jak będę miała czas to upiekę mufinki czekoladowe z brzoskwiniami w ilości hurtowej - jakby w piątkowe posiedzenie kto miał ochotę na coś słodkiego icon_biggrin.gif


Po takim wpisie - to ja Ci dobrze radzę znaleźć jednak czas hehehehehe
Link do komentarza
Cytat

no dobra słuchajcie pomimo wielu antypowodów i osobistych i oczywistych po wielu zastanowieniach jednak jadę, strasznie jest ciężko olać okazje pogadania z wami i niestety (dzięki Bogu) nie tak łatwo w wiec jadę nie ma to tamto poproszę o dopisanie do listy icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gif


Cytat

Dzieki Dagus za dopisanie jak zobaczycie na zlocie barbapape to bede ja spasłem sie jak sto skurysyn ooow ale trudno dusz pozostała ta sama i tyle...


podobno wnętrze się liczy... choć przypuszczam, że wcale nie jest tak źle jak mówisz icon_smile.gif

i tak przy okazji - mam prośbę do fotografów: bardzo proszę o nierobienie mi zdjęć z bliska
gabinet grozy doktora Zgrozy ma ich już wystarczającą ilość... :ranting: ninja.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

i tak przy okazji - mam prośbę do fotografów: bardzo proszę o nierobienie mi zdjęć z bliska
gabinet grozy doktora Zgrozy ma ich już wystarczającą ilość... :ranting: ninja.gif icon_lol.gif



aj tam , już nie przesadzaj .... zmień lustro na proste icon_biggrin.gif

i pytanko - ostatni dzień na zapisy - może ktoś za przykładem Gawla dopisze się i zechce się spotkać? icon_smile.gif


Link do komentarza
Cytat

Ale się na niebiesko jara ta lista. icon_mrgreen.gif



wszyscy którzy są na liście - będą i ci na czarno i ci na niebiesko icon_biggrin.gif
a może jednak kogoś jeszcze tam wcisnąć?

a co do wielkich nieobecnych -
nie mam kontaktu z labasem , nie wiem co jest ... na sms nie odpisuje ... wie ktoś?


wysłałam dużo maili informacyjnych swego czasu , więc wszyscy o zlocie wiedzą .... niektórym nie pasuje , wiadomo - zdarza się .... ale może jednak ktoś się jeszcze namyśli? fajnie tak się spotkać, odstresić ... pobyć icon_wink.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

i Cirile też wybyli z listy... icon_neutral.gif



dzwoniłam do Uli - jest w siódmym miesiącu ciąży , ciężko Jej i w dodatku ma się oszczędzać ... mają nadzieję na letni icon_smile.gif
byle zdrowa była i dzidziuś , to teraz najważniejsze - na letnim poszaleje ... icon_biggrin.gif


Cytat

Po wielkich trudach znaleźliśmy hotel dla Xseni pod Rzeszowem, więc już nic nie stoi na przeszkodzie. Nie mogę się doczekać. icon_biggrin.gif



no i chwała icon_biggrin.gif
Link do komentarza
e! co to za obgadywanie pod nieobecność, he?! icon_wink.gif

noo.. jak Lewu napisał, nie dam rady pojechać w tym roku.. przyczyn jest kilka, wszystkie jednakowoż ważne i przejrzyste.. (TyKociesłabokumaty icon_razz.gif przecie się nie rozdwoję :bezradny: )

P.S. Zapewniam, że Piratu mnie swojom osobom nie wystrachał nijak, przeciwnie.. takie osoby, to ja bardzo lubiem nawet icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

noo.. jak Lewu napisał, nie dam rady pojechać w tym roku.. przyczyn jest kilka, wszystkie jednakowoż ważne i przejrzyste..



no trudno .... zostaje przyjąć do wiadomości i życzyć satysfakcji ze zrealizowania przyczyn ważnych i przejrzystych icon_biggrin.gif


A ja mam problem .... wielki problem .... powiedziałabym nawet , że ogromny ....
sprawy mnie się pokomplikowały .... i w niedzielę 23 września muszę wracając z Jeśki trafić w okolice Częstochowy - jeśli nikt nie jedzie tamtędy to będę miała big problem ... sprawa dla mnie wagi państwowej - więc jakby kto tak wracał tamtędy z Jeśki i miał cierpliwość zdzierżyć mnie w drodze powrotnej i wyrzuciłby mnie w bliższych lub nieco dalszych okolicach Częstochowy , bo byłabym bardzo rada bo jeden problem z kilku miałabym już załatwiony icon_rolleyes.gif



Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...