Skocz do zawartości

Jeśka - 21-23 września 2012 , LISTA OBECNOŚCI


daggulka

Recommended Posts

Cytat

Jadę w piątek, średnio późnym rankiem. Mam wolne miejsca, od Wrocławia do celu.
Powrót także, na trasie na odwyrtkę, w niedzielę, o godzinie raczej trudnej do określenia, ale raczej w okolicy południa.


wub.gif


Cytat

a tak mi się właśnie zdawało - widzisz , zawsze pierwsza myśl lepsza bo jak sie człek zacznie zastanawiać , to potem jeno gorzej icon_lol.gif

no, potem to już tylko kazirodztwo.... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Drodzy współbiesiadnicy, niniejszym zawiadamiam, że na miejsce dotrzemy ……(kiedyś ?). :th_0girl_impossible:

Ps. Intryguje mnie ten dach i zderzak, czyli możliwe, że będziemy jeszcze później. :4_16_1:


ale dotrzemy, my, albo się... na pewno będzie wesoło ;)



Cytat

cóż, niemniej na jednym elemencie tego nie będziecie czynić :hahaha2:


bardzo przepraszam, ale byłam pierwsza!... icon_lol.gif
Link do komentarza
Dzwoniłam do Ośrodka - ponieważ miałam pytanie o pokój jednoosobowy , więc informuje co następuje : jest możliwość ale ilość pokoi jest ograniczona , ponieważ w tym czasie jest tam tez wesele które także korzysta z pokoi , koszt to 70zł.
I myśle, że będzie tak jak ostatnio - w największym pokoju zrobimy sobie w piątek nasiadówkę icon_wink.gif , można zejść do barku zakupić coś do picia jeśli ktoś się wcześniej nie zaopatrzy icon_smile.gif
Umówiłam się, że 13 to jest max. data podania liczby uczestników - dlatego przypominam, żeby do 12-go (środa) najpóźniej potwierdzić mi obecność i wpłacić pieniążki.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...