Skocz do zawartości

Spotkał się ktoś z taką elewacją?


Recommended Posts

Ja widziałem ale koszt koszmarny bo sciana wielowartwowa i po prostu wierzchnia warstwa była ciągnięta z klinkieru z artystyczna fugą na gotowo potem wełna i porterom ściana miała z 60 cm dom wypas rewelacja i gustowny ale za ile na litość boska
Link do komentarza
Nie reklamuję się, tylko nigdy nie spotkałem takiego materiału i dlatego się tu zalogowałem, żeby się czegoś dowiedzieć więcej niż ze strony producenta. Kolega gawel chyba nie przeczytał o co chodzi na stronie, bo to są takie jakby płytki, a nie klinkier. Nie chcę klinkieru, podobają mi się te płytki, ale nie wiem "z czym to się je". Mam nadzieję, że ktoś kto miał z tym do czynienia się wypowie. Edytowano przez Zenon75 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
No nie wiem może jestem w mylnym błędzie icon_rolleyes.gif , ale tak to wygląda po prostu słuchaj płytki możesz w zasadzie przykleić do wszystkiego teraz kleje są rewelacyjne z tym że drogie możesz śmiało przykleic kafelki jam mam na podmórówce klejone na atlas plus nic po 9 latach nie odpada
Link do komentarza
No nie wiem. Jeśli to jest elewacja łupana, to wcale nie jest aż tak bardzo drogie. Jeśli jest ręcznie wykonywane to tym bardziej nie jest jakiś tam wielki koszt. Widziałem coś podobnego ale o wiele brzydszego a cena nie była jakoś znacząco mniejsza. Chcę żebyście mi powiedzieli co o tym sądzicie a nie jak się to klei. Producent mówi jedno a ja chcę znać opinie posiadaczy takiego czegoś.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Zrobiłem sobie na razie ganek w tych płytkach teraz w pt zamowilem te elementy na ogrodzenie tylko w innym kolorze niż te na ganek. Muszę przyznać, że nieźle się to prezentuje. Warto było trochę zaryzykować, bo nikt ze znajomych którzy się coś tam w budowlankę bawią nie znał tego, ale mówili, że powinno być ok. I tak też jest. Cena też ok, choć wydawało mi się sporo, ale wystarczy sobie przeliczyć na klinkier, czy jakiś kamień łupany. Myślę, żęby zrobić jeszcze łazienkę, bo na stronie producenta widziałem łazienkę w tym i to jest całkiem całkiem. Pozdrawiam!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...