Skocz do zawartości

Kabina prysznicowa Cersanit prośba o opinię


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy wpis więc proszę o wyrozumiałość w przypadku błędów :P

Przechodząc do sedna, właśnie wybieram sprzęty do łazienki w moim nowym mieszkaniu. Ponieważ urządzenie kuchni już mnie sporo kosztowało, szukam oszczędności, gdzie się tylko da, ale oczywiście zależy mi też na jakości...

Stąd moje pytanie do bardziej doświadczonych w temacie armatury.
Znalazłam w jednym sklepie internetowym duże promocje na kabiny Cersanitu
http://www.armadeo.pl/zestaw-cersanit-aren...m-promocja.html

Czy te ceny nie są podejrzane? Myślicie, że warto się na nie skusić?
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy wpis więc proszę o wyrozumiałość w przypadku błędów :P

Przechodząc do sedna, właśnie wybieram sprzęty do łazienki w moim nowym mieszkaniu. Ponieważ urządzenie kuchni już mnie sporo kosztowało, szukam oszczędności, gdzie się tylko da, ale oczywiście zależy mi też na jakości...

Stąd moje pytanie do bardziej doświadczonych w temacie armatury.
Znalazłam w jednym sklepie internetowym duże promocje na kabiny Cersanitu
http://www.armadeo.pl/zestaw-cersanit-aren...m-promocja.html
Czy te ceny nie są podejrzane? Myślicie, że warto się na nie skusić?



To nie kabina to parawan przykręcany do ściany , po co to komu .Potem kucie rozbieranie.


Nowoczesna kabina prysznicowa jest jak mebel ,wstawiasz przykręcasz wężyki ,odpływ i używasz.
Jak się zbrudzi i znudzi to wystawiasz na śmietnik wstawiasz inną.Znowu przykręcasz wężyki ,odpływ i używasz.Łazienki nie tykasz zero remontu.
http://allegro.pl/promocja-kabina-prysznic...2422764776.html
https://forum.budujemydom.pl/Jaka-kabina-pr...292556&st=0 Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Nie jestem specjalistą w dziedzinie łazienek, jednak osobiście uważam że kabiny wmontowywane w ściany sprawiają wrażenie stabilniejszych. Myślę że odpowiednio zabezpieczona ściana w takiej kabinie pozwoliłyby jej funkcjonować długie lata.

Ale faktycznie, czasem jak coś się zepsuje, to może faktycznie lepiej mieć wstawianą kabinę.
Link do komentarza
Również uważam że wstawiana kabina jest bardziej funkcjonalna, dlatego też właśnie taką kupiłem do swojej łazienki. Ja myślę, że takie parawany jak są w głównym wątku są dla tych, którzy nie chcą zbyt dużo wydawać, jednak życie nauczyło mnie, że lepiej jest zakupić solidniejszy towar za większą kasę niż słabszy bo potem trzeba jeszcze niejednokrotnie poprawiać co zwiększa początkowe koszty, ale oczywiście i tak ostateczna decyzja należy do tego kto remontuje.
Link do komentarza
Cytat

To nie kabina to parawan przykręcany do ściany , po co to komu .Potem kucie rozbieranie.


Nowoczesna kabina prysznicowa jest jak mebel ,wstawiasz przykręcasz wężyki ,odpływ i używasz.
Jak się zbrudzi i znudzi to wystawiasz na śmietnik wstawiasz inną.Znowu przykręcasz wężyki ,odpływ i używasz.Łazienki nie tykasz zero remontu.
http://allegro.pl/promocja-kabina-prysznic...2422764776.html
https://forum.budujemydom.pl/Jaka-kabina-pr...292556&st=0



Tylko, że w takiej kabinie do której podałeś link jest mnóstwo rzeczy, które mogą się popsuć. To jakaś tania chińszczyzna. Czy nie lepiej kupić zwykłą normalną ale porządną kabinę? Przypuszczam, że z tych dodatków jak radio i spa nie będę korzystać za to będzie pełno zakamarków do mycia... Klasyczny parawan jak napisałeś będzie dłużej spełniał swoją funkcję i szybko się nie znudzi.
W każdym razie dziękuje za pomocne uwagi, na coś muszę się w końcu zdecydować.
Link do komentarza
Cytat

Tylko, że w takiej kabinie do której podałeś link jest mnóstwo rzeczy, które mogą się popsuć. To jakaś tania chińszczyzna. Czy nie lepiej kupić zwykłą normalną ale porządną kabinę? Przypuszczam, że z tych dodatków jak radio i spa nie będę korzystać za to będzie pełno zakamarków do mycia... Klasyczny parawan jak napisałeś będzie dłużej spełniał swoją funkcję i szybko się nie znudzi.
W każdym razie dziękuje za pomocne uwagi, na coś muszę się w końcu zdecydować.


To kup bez tego mnóstwa rzeczy będzie jeszcze tańsza .

Chińszczyzna jest w każdej kabinie w jednej mniej napchane Chińszczyzny w drugiej więcej ,parawan dłużej spełnia funkcję ? bo ciężko się go pozbyć remont kosztuje , więc ludzie się męczą szorują itd...


Kabina jest jak lodówka dzisiaj ta jutro inna ,wszystko się zużywa takie rzeczy trzeba częściej wymieniać niż co 20 lat to niehigieniczne .

Link do komentarza
Cytat

To nie kabina to parawan przykręcany do ściany , po co to komu .Potem kucie rozbieranie.


Nowoczesna kabina prysznicowa jest jak mebel ,wstawiasz przykręcasz wężyki ,odpływ i używasz.
Jak się zbrudzi i znudzi to wystawiasz na śmietnik wstawiasz inną.Znowu przykręcasz wężyki ,odpływ i używasz.Łazienki nie tykasz zero remontu.
http://allegro.pl/promocja-kabina-prysznic...2422764776.html
https://forum.budujemydom.pl/Jaka-kabina-pr...292556&st=0


A Ty, animus to tak poważnie, czy dla jaj icon_rolleyes.gif
Parę lat temu wymieniałem kabinę prysznicową, a właściwie, jak piszesz - parawan przykręcany do ściany - , bo się zbrudziła i znudziła icon_wink.gif , bez kucia i rozbierania, przybyły tylko otwory do mocowania - przykręcania - kabiny (kabina innego producenta, inaczej rozmieszczone otwory mocujące), i tak zakryte przez nowy słupek kabiny, usunąłem stary, doszczelniający silikon, zamocowałem nową kabinę, zasilikonowałem i się kąpię icon_lol.gif
Moja kabina kosztowała ok. 500 PLN, a więc ponad dwa razy mniej niż kabina z ledami i radiem, więc, znowu, jak się zbrudzi i znudzi mogę dwa razy częściej wymienić swoją kabinę prysznicową, a właściwie, jak piszesz - parawan przykręcany do ściany icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A Ty, animus to tak poważnie, czy dla jaj
jak się zbrudzi i znudzi mogę dwa razy częściej wymienić swoją kabinę prysznicową, a właściwie, jak piszesz - parawan przykręcany do ściany >



Całkiem poważnie i uważam że jaja też powinno się myć .


Nic nie wymieniłeś żadnej kabiny pełne niezrozumienie wymieniłeś tylko bryzgo-osłonę i może michę a nie pozbyłeś się siedliska bakterii za plecami i straciłeś 5 stówek.To jest odgrzewany kotlet .

Musisz wziąć prysznic kiedyś w kabinie nie za parawanem to zrozumiesz o czym piszę . icon_lol.gif Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
A nie sadzicie, ze remedium na wasze klotnie i spory jest zamontowanie kabiny WALK - IN? Czyli czegos posredniego miedzy wstawiana kabina, a taka zupelnie tradycyjna? Slyszalem wiele pozytywnych opinii na jich temat, rowniez opinie w necie sa pozytywne... Sam osobiscie znam Wlascielke jednej z krakowskich firm (mieszcacej sie na ulicy Wodnej) zajmujacych sie szeroko pojeta aranzacja wnetrz lazienkowych i stwierdzila, ze coraz wiecej osob decyduje sie na takie rozwiazanie. NIe tylko ze wzgledu na latwosc montazu, ale przede wszystkim na latwosc w utrzymaniu higieny i czystosci. Jakie jest Wasze zdanie?

W razie pytan sluze informacjami na priv, zeby nie zostac posadzonym o reklame na forum.
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

A nie sądzicie, że remedium na wasze kłótnie i spory jest zamontowanie kabiny WALK - IN? Czyli czegoś pośredniego miedzy wstawianą kabiną, a taką zupełnie tradycyjną? Słyszałem wiele pozytywnych opinii na ich temat, rownież opinie w necie sa pozytywne... Sam osobiście znam Włascielkę jednej z krakowskich firm (mieszczącej się na ulicy Wodnej) zajmujących się szeroko pojętą aranżacją wnętrz łazienkowych i stwierdziła, że coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. NIe tylko ze względu na łatwość montażu, ale przede wszystkim na łatwość w utrzymaniu higieny i czystości. Jakie jest Wasze zdanie?

W razie pytan slużę informacjami na priv, zeby nie zostać posądzonym o reklamę na forum.


Nie posądzam Cię o reklamę na forum, ale o brak szacunku dla innych użytkowników oprzez OLEWANIE regulaminu (używanie JĘZYKA POLSKIEGO) i utrudnianie odczytywania Twoich postów icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witam ponownie,

Dzięki za pomoc, zdecydowałam się jednak na te kabinę Cersanitu. Jak na razie jest ok, ładnie się prezentuje w łazience. Co do solidności to się pewnie okaże op pewnym czasie. Jedyny minus jak na razie tylko za wielkość. 80 cm to troszkę mało, no ale większa i tak by nie weszła do małej łazienki w bloku...

Jeszcze raz dzięki za odzew. Swoją drogą to ciekawe ile różnych opinii icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...