Skocz do zawartości

Wybieramy termin Jeśki :)


daggulka

Recommended Posts

Ja bym wolała październik...
Czwórkę do szkoły mam wyposażyć... blink.gif
Pomijam już książki i zeszyty (drobiazg taki hehehe), bo to wcześniej, ale i tak na wrzesień sporo zostaje do zapłacenia.

Cytat

ja mam służbe odpadam icon_confused.gif w tym terminie


Pisz kiedy możesz!!
Kto smalec przywiezie???? :-)
Link do komentarza
Cytat

Ja bym wolała październik...
Czwórkę do szkoły mam wyposażyć... blink.gif
Pomijam już książki i zeszyty (drobiazg taki hehehe), bo to wcześniej, ale i tak na wrzesień sporo zostaje do zapłacenia.


Pisz kiedy możesz!!
Kto smalec przywiezie???? :-)


Bara jest jeszcze lipiec i sierpień może coś przyoszczedzisz?

Daga wklej ankietę
Link do komentarza
Cytat

Ja bym wolała październik...
Czwórkę do szkoły mam wyposażyć... blink.gif
Pomijam już książki i zeszyty (drobiazg taki hehehe), bo to wcześniej, ale i tak na wrzesień sporo zostaje do zapłacenia.



święta racja .... mnie zostało jedno na wrzesień - ale drugie ("stare" icon_lol.gif ) rozpoczyna w październiku ...
ale jak napisałam - mnie wszystko jedno, się dostosuję .... icon_biggrin.gif
jak ustalimy październik, też będzie dobrze - byle się w ogóle spotkać bo ckni mnie sie icon_biggrin.gif ... jeno jak kto grilla w październiku zaproponuje , to osobiście poddusze icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Moje jeszcze spisów nie mają...
Poza tym, za dwa tygodnie wyjeżdżamy się wakacjować, to napewno teraz przyoszczędzę :takaemotka:


A to juz Basia od Ciebie zalezy niektórzy maja takie wydatki nie związane z wczasmi ze same wczasy to kosztuja ich 1/3 i nie kwiczą wiec nie gadaj icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

A to juz Basia od Ciebie zalezy niektórzy maja takie wydatki nie związane z wczasmi ze same wczasy to kosztuja ich 1/3 i nie kwiczą wiec nie gadaj icon_confused.gif


Gaweł!
Nie pojęłam, co chciałeś powiedzieć...
Znaczy załapałam, że mam nie kwiczeć, ale powód - jest mi nieznany... icon_eek.gif
Link do komentarza
Cytat

Gaweł!
Nie pojęłam, co chciałeś powiedzieć...
Znaczy załapałam, że mam nie kwiczeć, ale powód - jest mi nieznany... icon_eek.gif


Basia jak sie zastanowisz to zrozumiesz ju ci kiedys z rozpedu powiedzialem co niebądź i to przykre ale nie ma wyboru trzeba placic icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

Basia jak sie zastanowisz to zrozumiesz ju ci kiedys z rozpedu powiedzialem co niebądź i to przykre ale nie ma wyboru trzeba placic icon_cry.gif


Gaweł!
O czym Ty do mnie rozmawiasz, hę???
Ja wiem, że nic nie ma za darmo i za wszystko trzeba płacić, więc o co Ci chodzi??
Jak mi nie będzie pasował termin /czy inne okoliczności przyrody/ to po prostu nie pojadę i nikt z tego tragedii robił nie będzie.
Link do komentarza
wysłałam privy z prośbą o pomoc w wyborze daty , ale odzew widzę mierniutki :bezradny:

Cytat

Koniec września dobra pora tuż przed śniegami. icon_wink.gif Pozdrawiam.



ale nie zagłosowałeś, Andrzeju .... w takim razie będę miała Twój głos na koniec września w pamięci - chyba że nadrobisz to niedopatrzenie icon_wink.gif
bardzo się cieszę, że się pokazałeś - miło poczytać .... jeszcze milej byłoby spotkać icon_biggrin.gif


Cytat

Widze że Jeśka nie dla mnie w tym roku niestety icon_cry.gif



a świat będzie gnał dalej - z nami lub bez nas ...
niestety ... Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
bardzo dziękuję osobom które zagłosowały .... na coś trzeba się zdecydować icon_wink.gif - mam tylko nadzieję, że jakikolwiek termin zostanie wybrany - frekwencja dopisze .... trzeba naładować akumulatory pozytywną energią ... icon_wink.gif icon_biggrin.gif

jeszcze jest trochę czasu na oddanie głosów - zamykam ankietę jutro wieczorem - jesień to nie tak daleki termin jak się wydaje icon_wink.gif , trzeba szybko się zdecydować i "zaklepać" termin w ośrodku ...
a potem dobierzemy resztę, czyli opcję cateringu icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...