Skocz do zawartości

OFERTA Ośrodka Tanew w Ulanowie :)


daggulka

Recommended Posts

Mamy jeszcze jedną propozycję Ośrodka co do cateringu - za 55zł....
Pierogi ruskie
Sałatka włoska
Wędlina
Jajka w sosie tatarskim
Galaretka drobiowa
Śledź po węgiersku
Mozzarella z pomidorami
Pieczywo
Barszcz czerwony z kapuśniakiem
Kawa, herbata
Sok 0,5l/osoba
Cena 55,00zł/osoba

jeśli chcecie - można będzie zmienić ten sok na jakąś przystawkę - np. ser żółty .... bo przecież napoje zawsze każdy ma swoje - kto co lubi icon_wink.gif ... zaraz napiszę do Pani , że ewentualnie tak zrobimy ...
można już głosować....
jeśli ktoś zagłosował na inną opcję i chciałby zmienić na tą nową - za 55zł, proszę mi napisać na priv albo tutaj - będę miała w pamięci icon_smile.gif
to co .... głosujemy icon_biggrin.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Jak dla mnie ok.
Choć nie wiem czy powinnam się odzywać, bo chciałaby dusza do raju, ale tradycyjnie... nie wiadomo jak wyjdzie icon_confused.gif
Ino jeszcze takie moje spostrzeżenie - cza się wprost zapytać co to znaczy wędlina - jaki rodzaj i ile dag na twarz przewidują. I tak z każdym rodzajem żarcia. Bo chyba na Kulce - choć nie jestem pewna czy to akurat tam - wyszło wszystko dość szybko i lekko chałowato było.
Z drugiej strony możemy się ugadać, że każdy coś przywlecze ze sobą - jakiegoś kabanosa, łogóra (choć tych z chilli już nie ma w rydlu :-(), czy nawet sałatkę. I tym uzupełnimy niedobory miejscowe. Poza tym - i tak w piątek siedzimy u Retra w pokoju icon_rolleyes.gif icon_mrgreen.gif i jakąś przegrychę na ten czas cza mieć.
Link do komentarza
Cytat

Jak dla mnie ok.
Choć nie wiem czy powinnam się odzywać, bo chciałaby dusza do raju, ale tradycyjnie... nie wiadomo jak wyjdzie icon_confused.gif



musi ...

Cytat

Ino jeszcze takie moje spostrzeżenie - cza się wprost zapytać co to znaczy wędlina - jaki rodzaj i ile dag na twarz przewidują. I tak z każdym rodzajem żarcia. Bo chyba na Kulce - choć nie jestem pewna czy to akurat tam - wyszło wszystko dość szybko i lekko chałowato było.



pamiętam, że porcje nie były max ... jeno "na ząb" ... na pewno to się u nich nie zmieniło ...
nawet nie ma co pytać , po prostu pamiętamy .... ale z głodu chyba nie pomrzemy przez jeden wieczór icon_lol.gif

Cytat

Z drugiej strony możemy się ugadać, że każdy coś przywlecze ze sobą - jakiegoś kabanosa, łogóra (choć tych z chilli już nie ma w rydlu :-(), czy nawet sałatkę. I tym uzupełnimy niedobory miejscowe. Poza tym - i tak w piątek siedzimy u Retra w pokoju icon_rolleyes.gif icon_mrgreen.gif i jakąś przegrychę na ten czas cza mieć.



masz rację ... na pewno w piątek zrobimy posiedzenie w pokoju, więc faktycznie fajnie by było coby każdy coś z sobą przywiózł ... jeśli nie ma czasu zrobić jakiejś sałatki, to choćby chipsy (solone icon_mrgreen.gif ) bo ileż można wchłaniać pokarmy płynne bez zaplecza stałego icon_lol.gif
natomiast w sobotę - myślę, że z głodu nie umrzemy .... więc nie ma co się w sobotę wspomagać żarciowo osobiście ... tak myślę icon_biggrin.gif , ale jeśli coś zostanie z piątku - to można rzucić na stół ... icon_biggrin.gif


Cytat

PS. Co to jest sałatka włoska????



na bank coś z serem ... tak wyczytałam w necie , włoskie sałatki som z serami ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Sałatka Włoska 1

Składniki:
1kapusta pekinka
1ogórek zielony
6 pomidorów
3papryki kolorowe
1sos sałatkowy włoski

Sałatka Włoska 2

Składniki:
3 łyżki Majonezu Dekoracyjnego
4 pomidory
2 cebule ze szczypiorem
2 ząbki czosnku
sól, pieprz
liście sałaty

Sałatka Włoska 3

Sałata frezowana czerwona i zielona po 1 sztuce
Papryka czerwona 1 sztuka
Puszka kukurydzy
1 duża pierś z kurczaka
grzanki
majonez
keczup
zioła
przyprawy


icon_smile.gif Smacznego Baru
Link do komentarza
Cytat

Sałatka Włoska 3

Sałata frezowana czerwona i zielona po 1 sztuce
Papryka czerwona 1 sztuka
Puszka kukurydzy
1 duża pierś z kurczaka
grzanki
majonez
keczup
zioła
przyprawy

icon_smile.gif Smacznego Baru


Aaaaa dziękuję icon_biggrin.gif
Wybrałam trzecią opcję, ale poproszę bez keczupu icon_lol.gif. Ewentualnie ze śladową ilością...
Link do komentarza
Wybaczcie za szczerość, ale tak jak zwykle nadmiar demokracji zrodził anarchię.
Poza tym dla przypomnienia:

Cytat

"Nie przyszliśmy tu żreć, ale obyczajnie spędzać czas na rozmowach."

Polecam się. icon_cool.gif



Czyli organizator wybiera i podejmuje decyzję, a jak komuś będzie mało lub nie odpowiadać będzie jadłospis, to zobowiązuję się zachować całkowitą trzeźwość do godz.24 i dostarczyć ze źródła zewnętrznego, gotowe produkty lub składniki, dla osób w potrzebie.
Link do komentarza
Cytat

No weź nie załamuj ... Sałatka włoska to każda w której się znajdzie włosa.
Matulu ... taka duża nie wi ...


Kocie ... nie pierdziel icon_eek.gif ... "sałatka włoska" zawsze będzie z makaronem ;)
... tak jak "meksykańska" z papryką :-) ;) ... np "sledzie po meksykańsku" (w Polsce) ... choć Meksykanie w życiu sledzi na oczy i na podniebieniu nie uświadczyli icon_biggrin.gif icon_redface.gif

... co do meritium (czyli "menu") ... opcja za pięć dych wygląda nie najgorzej ... (choć nie znam gramatury i obecnych cen w Polsce)

pozdróweńka z życzeniami udanej zabawy na spotkaniu - żesz ... ... kiedy będzie mnie dane, spotkać się z Wami "na żywo" icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

Kocie ... nie pierdziel icon_eek.gif ... "sałatka włoska" zawsze będzie z makaronem ;)
... tak jak "meksykańska" z papryką :-) ;) ... np "sledzie po meksykańsku" (w Polsce) ... choć Meksykanie w życiu sledzi na oczy i na podniebieniu nie uświadczyli icon_biggrin.gif icon_redface.gif



o paczaj .... i wszystko jasne icon_biggrin.gif

Cytat

pozdróweńka z życzeniami udanej zabawy na spotkaniu - żesz ... ... kiedy będzie mnie dane, spotkać się z Wami "na żywo" icon_cry.gif



no z roku na rok pada to pytanie ..... to kiedy? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

marchewa! sałata! i jak u Trojanowskiej - "więcej mi nic-nie trzeba, nie trzeba"... icon_smile.gif



Te specjały, wbrew powszechnej opinii, nie rajcują króliki.
Króliki, ze względu na swoją częstotliwość poruszania się, nie mogą być odwodnione.
Wnioski pozostawiam Tobie, dodam, że królik ze względu na swoją ruchliwość jest przeciwieństwem
wielbłąda, który potrafi nie pić przez całą noc. icon_cool.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Czyli organizator wybiera i podejmuje decyzję, a jak komuś będzie mało lub nie odpowiadać będzie jadłospis, to zobowiązuję się zachować całkowitą trzeźwość do godz.24 i dostarczyć ze źródła zewnętrznego, gotowe produkty lub składniki, dla osób w potrzebie.


Rysiu!
Ja Cię proszę!! Bez zobowiązań się spotkajmy icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...