Skocz do zawartości

OFERTA Ośrodka Tanew w Ulanowie :)


daggulka

Recommended Posts

ponoć chcemy Jeśkę icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Stwierdziliśmy wspólnie, że bardzo nam się podobało w Ulanowie w Ośrodku Tanew icon_biggrin.gif
http://www.tanew.pl/
Więc napisałam tam .... czekam jeszcze na zestawienie wolnych terminów we wrześniu i październiku , a póki co mamy już ofertę icon_smile.gif
Zerknijcie , podzielcie się spostrzeżeniami - co Wam pasuje .
No i będę wdzięczna za wstępne informacje czy lepiej organizować Jeśkę we wrześniu czy w październiku icon_smile.gif

















j jeszcze jedna propozycja: catering - propozycja 3 - 55zł
Pierogi ruskie
Sałatka włoska
Wędlina
Jajka w sosie tatarskim
Galaretka drobiowa
Śledź po węgiersku
Mozzarella z pomidorami
Pieczywo
Barszcz czerwony z kapuśniakiem
Kawa, herbata
Sok 0,5l/osoba
Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Termin wybrany , czas ogarnąć pozostałe drobiazgi icon_wink.gif
Kilka spostrzeżeń . Wynajem sali 300zł , więc jeśli uzbiera nas się 20 osób to każdy zapłaci za salę 15zł . Do tego koszt noclegu - 50zł za noc .
No i catering. Mając w pamięci jak mną trzęsło na kolacji grillowej w ubiegłym roku i jak szybko spieni.... znaczy pobieżałam do sali icon_lol.gif - teraz wolałabym tego uniknąć . Pamiętam też , że była wypasiona wczesna kolacja grillowa - a potem była dość skromna zimna płyta.
Dlatego ja jestem za normalną kolacją bez grilla - tą za 75 albo 80zł.
Ale to decyzja wszystkich uczestników - ja się dostosuję.

Proszę o wypowiedzi , na coś trzeba się zdecydować icon_smile.gif .
Link do komentarza
Cytat

to chyba za duże słowa......



tutaj:
https://forum.budujemydom.pl/Letnie-spotkan...0&start=150
była na ten temat dyskusja .... być może tłumów nie było , ale sama nie decydowałam ... icon_wink.gif - niestety nie można zmusić nikogo do wypowiadania się , dlatego decyzja została podjęta na podstawie wpisów osób które chciały się wypowiedzieć.... icon_smile.gif



Cytat

Nie wiem czy jest lista ale wpisać NAS proszę z Małżonką icon_smile.gif



super, lista jest - już wpisuję icon_smile.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Przepraszam Ciebie Ewa jeśli poczułaś się urażona albo pominięta , i wszystkich którzy decyzję o imprezie w Ulanowie przyjęli podobnie . Nie kierowałam się złą wolą i przykro mi jeśli zostało to tak odebrane sad.gif .
Faktycznie decyzja o miejscu została podjęta szybko na podstawie kilku wpisów .
No bo tak: w Ruścu nie da rady z widomych przyczyn , ze wszystkich innych znanych nam z poprzednich imprez miejsc Ulanów faktycznie jakoś tak fajnie się kojarzy - było bardzo sympatycznie i warunki też ok .
Nowe miejsce? pewnie, że można by szukać - nie pomyślałam o tym. Pewnie dlatego, że zawsze ciężko znaleźć coś fajnego w rozsądnej cenie a i tak zawsze jest to wielka niewiadoma. No cóż - chyba poszłam na łatwiznę. Przepraszam.
Zaliczka nie jest jeszcze wpłacona , można spokojnie zmienić zdanie. Jeśli ktoś da namiary na nowe miejsce i uważacie , że trzeba - rozeznam temat icon_smile.gif .
Link do komentarza
Cytat

w Dzierżąznej nie było źle icon_smile.gif
no i przede wszystkim centralnie - jeśli o dojazd chodzi
/to taka moja propozycja ;) /



no tylko że tam organizowała Ula - niestety moje witki tam nie sięgają.... :bezradny:
też bardzo mi się tam podobało icon_smile.gif - rewelacyjne miejsce, jedzonko była pierwsza klasa , aż sie zaśliniłam na samą myśl icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif .... ale pamiętajmy , że tam były domki - to będzie końcówka września - może być fajna pogoda , a może być zimno - na dwoje babka wróżyła i piszę to w kontekście dzieci , np. Adiq czasem bierze swoje , czasem Prezes , r-32, gawel ... icon_rolleyes.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
przed chwilą rozmawiałam z Panią z ośrodka w Dzierżąznej, termin 21-23 września jest wolny,
opłata za salę 500 zł. /potaniało, wcześniej było 650 zł./, ceny za domki troszkę wzrosły
/przeciętnie 5 zł.więcej od osoby/i tym samym pewnie się wszystko wyrównało i byłoby jak 2 lata temu

domek 3 osobowy - 75 zł.
domek 5 osobowy - 100 zł.
domek 5 osobowy o podwyższonym standardzie - 125 zł.

średnio wychodzi ok. 23 zł. za osobę za 1 nocleg

edit: pokoje w pałacu:
1 osobowy - 95 zł.
2 osobowy /apartament małżeński/ - 150 zł.
4 i 5 osobowy - 165 zł.


i jakie przemyślenia?
coś rodzice dzieci nie chcą się wypowiedzieć /w razie tego chłodu, co Daga wspominała/ Edytowano przez elutek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

domek 3 osobowy - 75 zł.



domek 3-osobowy jest bez łazienki , przypominam ... znaczy jest ubikacja, ale nie ma prysznica ...
przypominam też, że jeśli domek jest np. 5-osobowy a będą tylko 4 osoby w nim , to i tak pobierana jest opłata za cały domek czyli pozostałe osoby z domku muszą pokryć koszt tego pustego noclegu ... to tak tylko gwoli "nierównej" ilości osób...


Cytat

i jakie przemyślenia?
coś rodzice dzieci nie chcą się wypowiedzieć /w razie tego chłodu, co Daga wspominała/



bo z tym wypowiadaniem , Ela jest właśnie tak jak jest - wypowiada się mała ilość osób a potem są niedomówienia i pretensje ...
natomiast ja nie nocowałam w domku , Ty Ela też nie - wiec nie mogę się wypowiedzieć co do warunków w tych domkach , czy były wystarczające i czy nadają się do tego, żeby zabierać tam dzieci w kontekście właśnie wygody czy wahań temperatury ... i tu gwarancji nie daję - w przeciwieństwie do noclegów w pokojach w pensjonacie...

ale temat jest otwarty .... może warto zapytać w ankiecie?


Link do komentarza
Cytat

ale temat jest otwarty .... może warto zapytać w ankiecie?


nie wiem, czy warto... jak wspomniałaś - niewiele ludzi się wypowiada

przedstawiłam ofertę w Dzierżąznej dla porównania, zawsze lepiej jak jest wybór
osobiście jest mi obojętne gdzie się spotkamy,
liczyłam na to /liczę?/, że ci, którym nie jest to obojętne - wypowiedzą się

a może ktoś ma jeszcze jakąś inna propozycję?
Link do komentarza
Cytat

liczyłam na to /liczę?/, że ci, którym nie jest to obojętne - wypowiedzą się



do końca września zostały 3 miesiące a jest to miesiąc oblegany w takich lokalach ze względu na przykład na wesela - więc czas tak naprawdę nagli ....
dlatego też nie możemy też trzymać Ośrodka w Ulanowie w niepewności zbyt długo - dla nich nasza zbyt późna rezygnacja też będzie stratą....
nas czas też nagli , ponieważ zbliża się sezon urlopowy - ludzie wyjeżdżają i na forum sezon wakacyjny jest czasem , kiedy mniej osób tu zagląda.... dlatego trzeba zdecydować jak najszybciej ...
dlatego uważam, że do końca czerwca powinniśmy zdecydować....
jeśli uznacie , że warto zastanowić się też nad Dzierżązna , albo ktoś ma jeszcze jakąś inna propozycje - proszę o wypowiedzi ...
nic bez Was .... dlatego proszę o odzew...
Link do komentarza
Cytat

A tak na poważnie, bez zbytniego szukania, u Czechów, 100km od Katowic, nocleg 40zł od osoby za dobę, posiłki od 17 do 20zł :
http://www.limba.com/pl/noclegi_czechy/hot...davace%7Cgoogle



fajne miejsce, duża świetlica icon_smile.gif , z cateringiem może dałoby się dogadać jakoś.... icon_rolleyes.gif
tylko "za zagramanicą" , het na południe icon_biggrin.gif - ale jest to fajny pomysł (w domyśle : ja bym miała blisko icon_mrgreen.gif ) - tylko czy wszystkim odpowiada ta odległość ?
Link do komentarza
Cytat

Chorwacja też może być. Tylko termin .. bym proponował .. wcześniej nieco. Dajmy na to .. najbliższy weekend. Albo następny .... icon_cool.gif


Dla mnie bomba!! Ale sugerowałabym - o ile mogę oczywiście - ten następny, nie najbliższy... icon_lol.gif

Cytat

Senegal!
jam bym raz Senegal chciał odwiedzić icon_smile.gif


A czemu akurat Senegal??
Ja to bym chciała na Bali...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...