Skocz do zawartości

OFERTA Ośrodka Tanew w Ulanowie :)


daggulka

Recommended Posts

Słuchajcie .
Dla mnie też jest obojętnie gdzie , byle się z Wami spotkać.
I tak sobie myślę , że skoro był wątek o zlocie , poprosiłam o wypowiedzi i wypowiedziała się tylko garstka osób- to odebrałam to tak , że pozostałym sprawa "gdzie" jest obojętna.
Kiedy piszę "proszę o opinie" , to nie piszę bo mam takie widzimisię , tylko proszę bo tego potrzebuje do podjęcia decyzji . Skoro ktoś nie wypowiada się , to znaczy że jest mu to obojętne i się dostosuje albo olewa sprawę bo mu się nie chce - osobiście wolę myśleć, że wchodzi w grę to pierwsze rozwiązanie icon_wink.gif .

Więc tak ... ta garstka która się wypowiedziała zaproponowała Ulanów - poprosiliśmy już o ofertę , zostały podjęte pewne kroki, zaklepany termin.
Było trochę czasu na to , żeby się wypowiedzieć - chętnych nie było .... według mnie nie ma sensu teraz już mieszać.
Zostawiłabym Ulanów.

Link do komentarza
Cytat

Zostawmy Ulanów a następną imprezę niech ktoś zaproponuje i podejmie kroki w celu jej zorganizowania gdzie indziej...
Termin zaklepany oferta przyszła, wybierzcie które menu odpowiada i nie zawracajcie 4 liter!!! icon_wink.gif



generalnie się zgadzam icon_biggrin.gif
przedstawiłam ofertę w Dzierżąznej jako alternatywę, ale przede wszystkim czekałam na wypowiedź
ewiqa, bo nadal nie wiem co było wg Niej nie tak z Ulanowem, data czy miejsce?

no i chciałam choć raz tak poważniej się zaangażować, a nie tylko zawsze na gotowe przyjeżdżać... blush.gif
Link do komentarza
Cytat

generalnie się zgadzam icon_biggrin.gif
przedstawiłam ofertę w Dzierżąznej jako alternatywę, ale przede wszystkim czekałam na wypowiedź
ewiqa, bo nadal nie wiem co było wg Niej nie tak z Ulanowem, data czy miejsce?

no i chciałam choć raz tak poważniej się zaangażować, a nie tylko zawsze na gotowe przyjeżdżać... blush.gif


Ela, po pierwsze: jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził... ( A W DOMYŚLE TO CI POWIEM JAK SIĘ SPOTKAMY...icon_wink.gif )
po drugie, jeśli krytykujemy to róbmy to konstruktywnie, nie podoba mi się termin albo miejsce, albo cena, więc proponuję w zamian pobyt tu i tu za tyle i tyle...
po trzecie nie ma takiego miejsca i terminu, które pasowały by wszystkim bez wyjątku...
Więc wracam do tego aby NIE ZAWRACAĆ...ITD... icon_wink.gif
TERMIN I MIEJSCE WIADOME, WYBIERZCIE MICHĘ I FINITO icon_smile.gif
Link do komentarza
... by Was OSRAŁO :mad: ... Chorwcja, Senegal, Haiti, Bali ... :mad: ... a na Florydę to nie łaska :mad: ... "świetlicę" to się u mnie stawia w 10 minut (namiot) ... psia krwia icon_smile.gif

Cytat

Rozumiem, iż kieliszki mają być kryształowe a sztućce złote... icon_mrgreen.gif ... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


... porcelany ci u mnie dostatek icon_smile.gif ... kieliszki z górskiego kryształu ... tylko złotych sztućców ni mom :sad: ... a srebrne nie mogom być ? :sad: icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

... by Was OSRAŁO :mad: ... Chorwcja, Senegal, Haiti, Bali ... :mad: ... a na Florydę to nie łaska :mad: ... "świetlicę" to się u mnie stawia w 10 minut (namiot) ... psia krwia icon_smile.gif


I tu następuje reklama żarówek wiadomej firmy... icon_mrgreen.gif


Cytat

... porcelany ci u mnie dostatek icon_smile.gif ... kieliszki z górskiego kryształu ... tylko złotych sztućców ni mom :sad: ... a srebrne nie mogom być ? :sad: icon_smile.gif


Jak dla mnie mogą ale nie wiem co Rysiek na to... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Ela, po pierwsze: jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził... ( A W DOMYŚLE TO CI POWIEM JAK SIĘ SPOTKAMY...icon_wink.gif )


się doczekać nie mogę, naprawdę icon_biggrin.gif już bym chciała w ten łikend... sad.gif


Cytat

a wew czym Waść wystapisz, smoking, frak...? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


to jednak będzie bal przebierańców...? icon_lol.gif




Szefie, a co z wizami? znieśli już? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

... by Was OSRAŁO :mad: ... Chorwcja, Senegal, Haiti, Bali ... :mad: ... a na Florydę to nie łaska :mad: ... "świetlicę" to się u mnie stawia w 10 minut (namiot) ... psia krwia icon_smile.gif
... porcelany ci u mnie dostatek icon_smile.gif ... kieliszki z górskiego kryształu ... tylko złotych sztućców ni mom :sad: ... a srebrne nie mogom być ? :sad: icon_smile.gif


Szefie!!
Floryda jak najbardziej może być!!
Jeno jak taką wilgotność wozducha wytrzymać będzie?? Taż przez łikend się nie zaaklimatyzujem!
No i Elcia dobre pytanie zadała: co z wizami???? icon_lol.gif

Cześć Królik!!
Wieki Ciem nie widziałam!!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Dzwoniła dziś do mnie Pani , która zajmuje się nami w Ośrodku w Ulanowie , poprosiła , aby jak najszybciej dać znać na którą opcję cateringu się decydujemy , ponieważ ma chętnych (w sobotę 22-go) na kolację grillową i grill byłby wtedy zajęty ... powiedziałam, ze z tej opcji raczej nie skorzystamy i grill nam będzie niepotrzebny , ale nie wróżę bom nie jasnowidz icon_lol.gif ... dlatego proszę o głosowanie w ankiecie , termin zamknięcia ankiety to piątek 27 lipca , a w sobotę zadzwonię do Pani z naszą decyzją.
Zachęcam także do wpisywania się na listę , żeby podać Pani już wtedy choć przybliżoną ilość osób.
Link do komentarza
Gość gawel
Bez przesady robiłem 2 szkolenia po 70 osób wyjazdowe 4 dniowe jak sie komuś nie podobało to opierdalam miałem co chciałem ca cenę jaką chciałem . Są jad o s i zarabiają wiec niech nie naganiaja nahalnie

A sezon letni nikomu nie przeszkadza chyba bo zlot jest po no chyba nie zrobią katerongu i nie zamrożą teraz juz icon_eek.gif
Link do komentarza
Piotr - napisałam wcześniej, że mają w tym samym czasie jeszcze inną imprezę i tamta grupa chciałaby skorzystać z kolacji grillowej - a grill jest jeden . Pani zapytała najpierw nas bo byliśmy pierwsi - dała czas na określenie się i finito . Ja nie widzę żadnego problemu .
Ponadto osobiście jestem przeciw kolacji grillowej , bo pamiętamy jak było ostatnio - wychodzi , że nie był to dobry pomysł.
Poza tym nie mam ochoty opierdalać bogu ducha winnej kobiety za to, że już czas doprecyzować pewne rzeczy bo potem mnie nie ma - mam urlop i nie będzie miała z kim precyzować. Po moim powrocie z urlopu zostanie miesiąc do zlotu , w którym wolałabym skupić się na innych rzeczach - bo i takie będą (na przykład noclegi , ustalenie ilości osób).
Korona nam z głowy nie spadnie jak teraz wybierzemy michę . Tak mi się zdaje .
Link do komentarza
Gość gawel
Tak poczytałem ja bym nie brał tych kateringów bo to jest tak ze 80 zł to drogo i za tyle ci nie naszykuja bo mają z czego uszxczknąc poza tym sie nie przeje ta kolacja z pierogami jest fajna nr2 za 38 zł chyba zwiekszyłbym to do 50 o zakąski i chwatit nie ukrdana bo nie bedzie z czego Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość gawel
No własnie może z żeberkami czy jakąś golonka wiesz o co chodzi moze byc boczek z grila ale zebysmy nie musieli wychodzic na dwór icon_biggrin.gif niech upieka i przyniosa albo ktos pójdzie juz zeby nie robic klopotu
Link do komentarza
Przespałam się .... znaczy z tym co napisał Piotr sie przespałam.
I mam jeszcze kilka spostrzeżeń.


Cytat

Tak poczytałem ja bym nie brał tych kateringów bo to jest tak ze 80 zł to drogo



Porównując ta ofertę do innych , z innych zlotów to nie jest jakaś szczególna drożyzna . W Ruścu z tego co wiem Teresa krzyczała za catering ostatnio już koło 100zł . Pewnie, że było i taniej - na przykład u Labasa , w Dzierżąznej też chyba było 75zł plus opłata za salę i wyszło cenowo podobnie jak tu i teraz.


Cytat

poza tym sie nie przeje



Piotr zarzucił , że oferta za 75 i 80zł jest nie do przejedzenia. Oczywiście, że jest do przejedzenia - jak zwykle zasiądziemy kole 16 , więc licząc czas spędzony tam nie jest krótki.
W Dzierżąznej była wyżerka jak się patrzy i co - narzekał kto na jedzenie ? Natomiast mamy doświadczenia , że jedzenia było za mało i jednak pozostał jakiś taki niedosyt. Więc jak najbardziej uważam, że oferty (obie cateringowe) spełniają nasze oczekiwania.

Tym bardziej, że poprzednio było tak:
KOLACJA GRILLOWA (opcja "kolacja grillowa nr. 1" : kiełbasa/kaszanka , udko, boczek, sałatka grecka, pieczywo, dodatki)
+ ZIMNA PŁYTA: sałatka pieczarkowa, sałatka jarzynowa, śledź po węgiersku, pomidor+ogórek, deska serów, wędliny , pieczywo , sok

i pamiętamy, że siedzieliśmy do późna, i ludzie zgłodnieli .


Cytat

i za tyle ci nie naszykuja bo mają z czego uszxczknąc



Cytat

chwatit nie ukrdana bo nie bedzie z czego



Wiesz - nie mam powodów, żeby posądzać kogokolwiek o złą wolę. Mieliśmy już tam imprezę . Otrzymaliśmy to za co zapłaciliśmy.


Cytat

ta kolacja z pierogami jest fajna nr2 za 38 zł chyba zwiekszyłbym to do 50 o zakąski i



zapytam o taka ofertę na maila.... pośrednią , za 55zł powiedzmy ...

Cytat

No własnie może z żeberkami czy jakąś golonka wiesz o co chodzi moze byc boczek z grila ale zebysmy nie musieli wychodzic na dwór icon_biggrin.gif niech upieka i przyniosa albo ktos pójdzie juz zeby nie robic klopotu



nadal nie rozumiesz , a ja nie mam ochoty tłumaczyć ci tego po raz trzeci....
albo bierzemy opcje grill , albo opcje grill bierze druga grupa - nie rozwiązań pośrednich ....
nikt extra z obsługi tamtej grupy podczas ich imprezy pod wiatą nie będzie pilnował czy przypadkiem ktoś z imprezowiczów nie bierze z grilla naszej kolacji....

wstrzymajcie się jeszcze z głosowaniem - zapytam o ta pośrednią ofertę za 55zł...
Link do komentarza
Gość gawel
Sek w tym że zapłacilismy jak za zborze a dostaliśmy g. Organizowałem ostatnio szkolenie w Białowieży w hotelu *** i kolacja za 50 to było to co w ulanowie x4 z obsługa i w extra lokalu , bądźmy szczerzy u Teresy było drogo ale to jest warszawa a nie zadupie (z przeproszeniem) niestety dla nas po prostu koszty nabija obsługa nikt za 50 zl nie będzie dniówki dymał. Ja uważam że jezeli własnie w hotelu białowieski wesele w wersji full wypas z dzikiem itd kosztuje 15o a wersja postawowa 130 to moze ten Ulanów niech nie szaleje bo ja tam czegoś nie rozumiem o ile pokoje sa tanie w stosunku do standardu i sniadania bardzo dobre to czemu tak rypia na tym przyjeciu? Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć w temacie?

Uważam, ze konstruktywna dyskusja jest ważna i potrzebna - dlatego pytam o zdanie bo może tylko ja jestem tak mało wymagająca.


.... albo bardzo bogata icon_wink.gif
Link do komentarza
nie przesadzasz aby ?
oferta cateringu za 75zł ci nie pasi? a 100 u Teresy Ci pasiła i jakoś nie słyszałam, ze jesteś okradany tylko że wszystko kosztuje .... bądź sprawiedliwy jeśli już chcesz o tym rozmawiać ....
są opcje cateringu poddane pod głosowanie , będzie jeszcze jedna - pośrednia - zagłosuj tą która najbardziej ci odpowiada i nie ma co bić piany .... w czym masz problem?

Link do komentarza
Gość gawel
Przecież napisałem ze Centrum ma inne ceny powyżej , to po pierwsze a szczerze powiem że żałuje że wogule pisze i jeszcze do wczoraj miałem nadzieje że pojade jakos to zalatwie ale traz z czystm sumieniem powiem że nie jade i z reszta tlumów nie widze niniejszym odmeldowuje się icon_cry.gif
Link do komentarza
... gaweł idź się wysraj
zamów se te pierogi, dołóż do tego pasztet podlaski, a pieczywo przywieź z sobą
no i nie zapomnij wyzwać od złodziei szefostwa w tym jeb... ulanowie

qoorwa zjadło na początku, gdzie te kropy

a następnym razem (jak do niego dojdzie) to zorganizuj w końcu porządnie, pokaż jak to się robi
Link do komentarza
Jak tylko dostanę wycenę tego cateringu około pięciu dych , zaraz wstawię ... może to będzie "złoty środek" .... icon_wink.gif
A dla mnie i tak najważniejsza nie jest wyżerka, tylko żeby móc pojechać , spotkać się, czas fajnie spędzić , znajomymi twarzami się nacieszyć .... i też odpocząć psychicznie od pracy , problemów .... no i najważniejsza jest atmosfera - a ta zawsze jest na spotkaniach najlepsza z możliwych icon_smile.gif
spokojnej nocki wszystkim życzę icon_smile.gif
Link do komentarza
Ha. Jak ładnie. I całkowicie bez sensu.
Pozwolę sobie wrzucić drobny cytat, bo mi pasuje jak ulał. Tradycyjnie z mojego ulubionego autora, a w tym przypadku jeszcze z ulubionego opowiadania.
"Nie przyszliśmy tu żreć, ale obyczajnie spędzać czas na rozmowach."

A. Sapkowski "Granica możliwości"

Polecam się. icon_cool.gif Edytowano przez Trzylwy (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...