Skocz do zawartości

Jak w kwadratowym pokoju zrobic coś fajnego


Haxior28

Recommended Posts

Witam, błagam was o pomoc. Totalnie znudził mi się moj pokój. Jakie macie ciekawe propozycje na stworzenie miłego wnętrza. W pokoju potrzebuje łóżka dwuosobowego, czegoś na ubrania i miejsca na tv.

Pokój ma wymiar 4.2m na 3.3m. Na ścianie 3.3m znajduje się potrojne okno z balkonem przeciwlegla jest pusta. Natomiast drzwi znajduja się na ścianie 4.2m oddalone od pustej ściany 3.3m o 55cm. Okno jest po prawej stronie gdy wchodzi się do pokoju.

Przepraszam za opis, ale nie moge wrzucić obrazka w żaden znany mi sposób... Mam nadzieje, ze jest ludzie chętni mi pomoc szybko zalapia:d

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam, błagam was o pomoc. Totalnie znudził mi się moj pokój. Jakie macie ciekawe propozycje na stworzenie miłego wnętrza. W pokoju potrzebuje łóżka dwuosobowego, czegoś na ubrania i miejsca na tv.

Pokój ma wymiar 4.2m na 3.3m. Na ścianie 3.3m znajduje się potrojne okno z balkonem przeciwlegla jest pusta. Natomiast drzwi znajduja się na ścianie 4.2m oddalone od pustej ściany 3.3m o 55cm. Okno jest po prawej stronie gdy wchodzi się do pokoju.

Przepraszam za opis, ale nie moge wrzucić obrazka w żaden znany mi sposób... Mam nadzieje, ze jest ludzie chętni mi pomoc szybko zalapia:d

Pozdrawiam



czy okno jest centralnie na ścianie 3,3 m ?
Te potrójne okno jak jest dzielone? drzwi + 2 okna czy 2 skrzydła drzwi + 1 okno? czy 3 okna do podłogi z czego jedne otwierane? gdzie są drzwi i jak się otwierają? na którą stronę?
Link do komentarza
Też tak uważam, nie ma sensu zagracać tego pokoju. I zdecydowanie polecam jasne kolory na ściany bo ciemne ściany sprawią, że zrobi się ciasno. Może jakieś lekkie rolety rzymskie na to okno? Albo cienkie jasne zasłony? A co masz na podłodze? no i jaka jest wysokość pomieszczenia?
Link do komentarza
Jeśli są w nim łózka, to zdecydowanie jasne kolory ścian (może błękit) do tego dobrałbym jasne meble, nawet białe. I panele podłogowe w kolorze olcha.

Macie duże okno, kiedy wpuścicie przez nie trochę światła nad ranem, do takiego jasnego błękitnego wnętrza to na pewno dostaniecie porządny zastrzyk energii icon_smile.gif

Telewizor przymocowałbym do ściany aby nie zajmował niepotrzebnie miejsca. Wystarczy wam jedna szafa i nakastlik. Zostanie wam jeszcze trochę miejsca do zagospodarowania wg uznania icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Jeśli są w nim łózka, to zdecydowanie jasne kolory ścian (może błękit) do tego dobrałbym jasne meble, nawet białe. I panele podłogowe w kolorze olcha.

Macie duże okno, kiedy wpuścicie przez nie trochę światła nad ranem, do takiego jasnego błękitnego wnętrza to na pewno dostaniecie porządny zastrzyk energii icon_smile.gif

Telewizor przymocowałbym do ściany aby nie zajmował niepotrzebnie miejsca. Wystarczy wam jedna szafa i nakastlik. Zostanie wam jeszcze trochę miejsca do zagospodarowania wg uznania icon_smile.gif



Skoro ściany proponujemy w większości jasne na zasadzie kontrastu do podłogi to może żeby ożywić to pomieszczenie można się pokusić o trochę ekstrawagancji i na przykład wstawić tam meble w ostrym kolorze czerwonym.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...