Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Ocieplanie budynków


Recommended Posts

Docieplenia Śląsk

Firma budowlana ARK - BUD specjalizuje się od początku swojej działalności w dziedzinie ocieplania budynków, posiada wieloletnie doświadczenie. Kładziemy nacisk na jakość prowadzonych prac, dobór odpowiednich materiałów co w połączeniu z profesjonalizmem pracowników pracujących w branży od wielu lat w kraju oraz europie zachodniej pozwala nam uzyskać zadowolenie klientów.

Prace docieplenia wykonujemy na obszarze górnego śląska, m.in miast: Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice.

Na przeprowadzone przez nas prace dajemy gwarancję, stosujemy technologię i materiały sprawdzone podczas prac w europie zachodniej dające większą sprawność termiczną elewacji, większą trwałość mechaniczną oraz odporność na działanie wody.

Oferujemy również porady, wykonanie kosztorysu, oraz wizualizację 3D ocieplanego budynku.

Ocieplenia wykonujemy głównie metodą lekką mokrą czyli w największym skrócie: przyklejaniem płyt styropianowych lub z wełny mineralnej następnie zabezpieczonych warstwą zbrojeniową siatki z włókna szklanego zatopionej w kleju. Warstwę zewnętrzną stanowi tynk ozdobny i farba (w przypadku zastosowania tynku mineralnego).

Ocieplenia elewacji pozwala zaoszczędzić znaczna ilość energii zużywanej przez budynek (średnio 30-50%), latem zatrzymując wysoką temperature zewnętrzną, zimą zatrzymując ciepło w środku budynku . Ocieplenie ma także pozytywny wpływ na komfort i zdrowie mieszkańców oraz znacznie poprawia estetykę elewacji.Gorąco polecam ocieplenia budynków Śląsk
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...