Skocz do zawartości

Płyta magnezowa Mgo


Recommended Posts

Witam serdecznie właśnie zacząłem budowę własnego domu.Wykonawca już na etapie przyjmowania zlecenia na budowę zasugerował, że bardzo dobrym elementem wykończenia ścian będzie płyta magnezowa mgo, niestety nie udało mi się znaleźć żadnych informacji w internecie na temat tej płyty. Bardzo proszę o jakikolwiek sprawdzony opis tego materiału. Z góry dziękuję.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam serdecznie właśnie zacząłem budowę własnego domu.Wykonawca już na etapie przyjmowania zlecenia na budowę zasugerował, że bardzo dobrym elementem wykończenia ścian będzie płyta magnezowa mgo, niestety nie udało mi się znaleźć żadnych informacji w internecie na temat tej płyty. Bardzo proszę o jakikolwiek sprawdzony opis tego materiału. Z góry dziękuję.




Proszę uprzejmie, obszerny materiał na temat płyty magnezowej MGO

Przy okazji link do prezentacji na youtube firmy PLASTMAKER. Nazwa firmy nie ma tu znaczenia, ale znaczenie ma fakt, że na polskim rynku można znależć wykonawcę takich elewacji.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Płyty magnezowe od kilku ostatnich miesięcy cieszą się coraz większym zainteresowaniem na polskim rynku budowlanym. Biorąc pod uwagę ich uniwersalne zastosowanie i szerokie możliwości, nikogo już nie dziwi ten fakt. Coraz więcej inwestorów jak i klientów indywidualnych bierze pod uwagę możliwość zastosowania płyt MgO, tym bardziej, że również architekci zaczynają wpisywać płyty magnezowe do projektów.

Jeżeli będziecie mieli Państwo pytania odnośnie tego rodzaju płyt lub będzie zainteresowani otrzymaniem indywidualnej wyceny to zapraszamy do odwiedzania naszych stron z płytami budowlanymi, na których oprócz MgO znajdziecie Państwo także inne ciekawe rozwiązania dla budownictwa.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...