Skocz do zawartości

LMP 63/ Lipińscy


Toberek

Recommended Posts

No nie wiem od czego zacząć. Aż żal patzreć. Tak zepsutego układu wnętrza już dawno nie widziałem. Zacznijmy od błędów podstawowych: ktoś się chyba nieźle walnął w wyliczaniu powierzchni ( łazienka parter 8,7 mkw - łazienka piętro 9,5 mkw ?!).
Kuchnia - nieporozumienie.
Ona właściwie jest w salonie. I będzie zawsze. Równie dobrze można na jej
środku ustawić kanapę. Pomijam kwestię, że nie ma tu nawet gdzie ustawić lodówki.
Pokój dzienny = pokój komnkowy. No nie wiem czy to dobre. Nie ma to jak
kontemplować kominek zza stołu, za to TV najlepiej ogląda się tak... boczkiem. No rewelacja.
I ta komunikacja. Połowa pokoju dziennego jest na nią właśnie przeznaczona. Kawał drogi do tej kuchni. Sypialnia 18 metrów? No cóż kto zabroni? Może być ciężko zrobić z niej przytulne gniazdko, ale na pewno są zwolennicy przestrzeni.
Piętro od biedy może być. Ale ten niby salonik w hallu, przy schodach? Już widzę te tłumy ludzi, którzy bić się będą o to żeby sobie tam posiedzieć na Ludwiku XVI.
Podsumowując. Z tych dwóch wersji wybrałbym pierwszą. Ale jest to wybór
pomiędzy złym i gorszym. Co na to klanowicze? Chętnie posłucham opinii budujących.
I na koniec. Widać gołym okiem ,że autorom projektu przydałaby się KONIECZNIE konsultacja z architektem wnętrz. Ale to koniecznie.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam,
z tego co piszesz wnioskuję , że nie budowałeś(-aś) tego domu lecz tylko obejrzałeś(-aś) projekt na stronce internetowej . Piszesz dziwne bzdury i czepiasz się sam(-a) nie wiedząc o co Ci chodzi .
Projekty należy umieć czytać .
A to że stół gdzieś tam narysowano (plecami do kominka)to wcale nie znaczy , że Ty też tak musisz ...
A może miałeś(-aś) po prostu "radosną twórczośc" ????
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
WITAM.

Z MĘŻEM ZASTANAWIAMY SIĘ NAD KUPNEM TEGO PROJEKTU, BARDZO NAM SIĘ SPODOBAŁ OCZYWIŚCIE PO WPROWADZENIU KILKU ZMIAN. MAM PROŚBĘ CZY KTOŚ MOŻE BUDUJE LUB WYBUDOWAŁ LMP 63 I MOŻE SIĘ PODZIELIĆ UWAGAMI I PROBLEMAMI ZWIĄZANYMI Z BUDOWĄ. A JAK TOŚ MA MOŻE JAKIEŚ ZDJĘCIA TO BY BYŁO WSPANIALE. MÓJ MAIL: anialidz@poczta.fm

Z góry dziękuję za zdjęcia i czekam no odpowiedzi co do budowy icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Pan chyba robi proj konkurencyjne że tak psy wiesza na tym?
Nam się podoba. Dodamy w garażu drugie stanowisko na kolejny samochod i przestrzen na narzędzia ogr i sprzet sportowy.
Jadalnie zamienimy z salonem, przy kuchni dołozymy wysoki stól aby zwiekszyc przestrzeń do przygotowywania posiłku / jedzienia szybkiego śniadania. Nad garazem pralnia i suszarnia, a zamiast saloniku mozna zrobic pokoj do cwiczen.
Projekt to baza i glowne rozwiazania. trzeba jeszcze uzywac wlasnej makowki.
Chyba tej projekt bedzie nasz, jesli ktos budowal ten dom to bardzo prosze o kontakt na maiala: kachax@gazeta.pl

Pozdrawiam milosnikow funkcjonalnych i eleganckich dworkow!
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
WITAM,
my już mieszkamy w takim domku od roku czasu - jest super - oczywiście wprowadziliśmy kilka zmian , poprawiliśmy kilka drobiazgów .
Domek jest piękny i funkcjonalny

pozdrawiam tych co go budują i tych co chcą go budować
a w szczególności "attene"
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...