Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Zlot Forum BudujemyDom.pl odbędzie się...


Recommended Posts

Drodzy Forumowicze!
Zlot Forum BudujemyDom.pl odbędzie się w 2013 roku icon_smile.gif

Siła wyższa. W tym roku okoliczności tak się złożyły, że w czerwcu nie moliśmy się spotkać u Pani Teresy. Długa i wielowątkowa dyskusja w gronie Forumowiczów wykazała, że wrzesień nie jest fortunnym terminem na zlot.

Jedynym sensownym terminem na organizację Zlotu pozostaje czerwiec.
Wrzesień to czas ogromnego zaabsorbowania dziećmi i szkołą.
Wrzesień to także termin, który może nie obiecywać sprzyjającej aury do imprezy plenerowej.

Dołożymy wszelkich starań, aby Zlot Forum 2013 był niezwykłym wydarzeniem.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Drodzy Forumowicze!
Zlot Forum BudujemyDom.pl odbędzie się w 2013 roku icon_smile.gif

Siła wyższa.No cóż - decyzja podjęta .... nie ma z czym dyskutować, koniec tematu icon_rolleyes.gif
Ze swojej strony mogę tylko napisać, że z siłą wyższą się nie walczy , ale rozumiem wystąpienie takowej - nawet najlepszych czasem dopada icon_lol.gif

Cytat

Dołożymy wszelkich starań, aby Zlot Forum 2013 był niezwykłym wydarzeniem.

Pozdrawiam
Marcin SzymanikA to sobie zanotuję z datą na wypadek cięć przyszłościowych wewontków rozmaitych icon_wink.gif , i przypomnę w odpowiednim czasie w 2013 roku , może być Redakcja pewna icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Może Pan w takim razie: otwór po ścianie wypełnić jastrychem weberfloor 1000 PLUS lub jastrychem z właściwościami samopoziomującymi (do 5 cm): weber.floor 4310 lub weber Renofloor, 5 cm różnicy między pomieszczeniami można wypełnić też jastrychem weberfloor 1000 PLUS lub samopoziomującymi weber.floor 4310 lub weber Renofloor. Jeśli jest to na styropianie - należy położyć folię i dodatkowo wykonać zbrojenie siatką.   Więcej informacji o produktach znajdzie Pan: - weberfloor 1000 PLUS: https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/jastrychy-cementowe/weberfloor-1000-plus - weber.floor 4310: https://www.pl.weber/systemy-podlogowe/masy-samopoziomujace/weberfloor-4310   Może Pan również skontaktować się z Biurem Doradztwa Technicznego, który jest dostępny pod nr tel. 800 163 121.
  • Gość Aneta
   Zastanawia mnie fakt, czy normalne jest np głośne koszenie trawników pod oknami już po godz.7 rano. Czy to się kwalifikuje do zgłoszenia tego?
  • Jeśli liczymy przy obecnych cenach wychodzi na styk, może się wydawać, ze nie nie opłaci. Ale się to zmieni wraz ze wzrostem cen prądu. .Kiedyś miałem wątpliwości, ale teraz jak dla mnie nie ma żadnych argumentów, które przemawiają przeciwko temu. Wiadomo - trzeba mieć odpowiednio wiele miejsca. Z drugiej strony można uzyskać dzięki temu praktycznie bezkosztowy dom.  Szukając kontaktu z dystrybutorem polecam kontakt z nimi https://manitusolar.pl/oferta/moduly-fotowoltaiczne/ - Firma jest dystrybutorem modułów fotowoltaicznych wielu sprawdzonych producentów. 
  • Podajcie maila osoba która ma o tym pojęcie,to podeślę zdjęcia.
  • Czy ty rozumiesz słowo pisane - przecież piszę, że "może potraktowali teścianki jako dodatkową podporę". To nie znaczy - że uważam, że to dobrze! Pomocniczy przykład: Kiedyś pacjentowi amputowano nie tę nogę, co trzeba, bo ją potraktowali lekarze, jako tę do ucięcia. Była do ucięcia? Obciążył, być może zbyt mocno, co może źle wpłynąć na strop i na ścianki.  Nie każde kilka prętów z betonem = wieniec.  wystarczy chyba - jak zwali się strop. To mało? Wymieniłem kilka czynników - a jaki wstrząs? Np upadek  ciężkiego przedmiotu, działanie jakiegoś urządzenia powodującego drgania płyty... Kilka, kilkanaście osób tańczących rytmicznie na stropie też może mieć wpływ.... Wszystko zależy od obecnej granicy tolerancji. Ale to wszystko dywagacje - bo nie wiadomo, na czym oparty jest strop!
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...