Skocz do zawartości

Drabina 3x13, 3x14 stopni


DawidC

Recommended Posts

Potrzebuję jakiejś solidnej drabiny, około 10 metrów wysokości. Co sądzicie o drabinach firmy Drabex? Czytałem różne opinie na ich temat. Aktualnie skłaniam się ku drabinie firmy Drabest, wygląda bardzo solidnie i jest atrakcyjna cenowo. Ktoś może miał styczność z taką? Profil 7,5 x 3 cm a nie jak w większości konkurencyjnych firm 2-2,5 cm grubości.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

hmm, no właśnie Drabest ma spawane szczeble, możliwość ustawienia na schodach, dopuszczalne obciążenie 250kg, no i certyfikat dostanę przy zakupie.


Łaski nie robią z certyfikatem,nawet w Biedronce jak kupisz drabinę to ma certyfikat icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Wziąłem DRABEST, wygląda na dość solidnie wykonaną, jest troche szersza od Krause z jakim miałem styczność no i masywniejszy profil jakoś troche lepiej do mnie przemawia. Jedyne co mnie dziwi to spawanie szczebli to jakaś loteria. Niektóre są obspawane z każdej strony, inne tylko z trzech.
Link do komentarza
Z tymi szczeblami to bym się na Twoim miejscu zwrócił do sprzedawcy.Najpierw jak masz możliwość to oglądnij kilka drabin tej firmy zwracając uwagę na te szczeble jak wyglądają obspawane stopnie. A tak na zakończenie to certyfikat dostałeś na ten produkt?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...