Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Metalik


Recommended Posts

Gość Oszukany Klient
Zakupiłem w tym sklepie płytki. Miały być dostępne od ręki jednak po wpłaceniu zaliczki dowiedziałem się, że części brak. Był czwartek, płytki miały być dostępne w poniedziałek. W poniedziałek poinformowano mnie, że w środę o godzinie 10.00. Niestety o 10.00 poinformowano mnie, że o 13.00. O godz. 14.00 p. Anna Dąbrowska była na obiedzie, ale udało mi się do niej dodzwonić, żeby usłyszeć, że płyki będą za 1,5 godziny. O godz. 16.30 inny pracownik poinformował mnie, że kierowca właśnie wyjeżdża z hurtowni w Szczecinie. Płytek nie dostałe, a wystarczyło poinformować mnie o tym o godz. 10.00 tak, abym mógł zakupić je gdzieś indziej. Jeśli kogoś stać na tracenie czasu i nerwy związane z brakiem profesjonalizmu, z jakim spotkałem się w sklepie Metalik to oczywiście to miejsce jest dla Państwa. Jeżeli natomiast od sprzedawcy oczekuje się rzetelności, a przede wszystkim prawdziwych informacji to sugeruję unikanie tego miejsca. Mam wrażenie, że natknąłem się na oszustów i w przeszłości będę unikał tego miejsca. Gorąco odradzam Państwu zakupy w firmie Metalik w Stargardzie Szczecińskim.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Gość ewelina Visser
Mamy zupelnie odmienna opinie na temat Firmy METALIC w Stargardzie Szczecinskim.Jestesmy zachwyceni bardzo mila obsluga i doradztwem.Na temat Pani Anny Dobrowskiej mozemy wypowiedziec sie tylko bardzo dobrze.
Zawsze dostepna,zawsze majaca czas na rozmowe z nami,dobrze doradzala w zakresie wyboru materialow.Caly skompletowany towar czekal na nas do odbioru bez zadnego spoznienia.Polecamy innym klientom.Firma godna zaufania.
Ten kontakt otrzymalismy od naszego znajomego,ktory do swojego nowo wybudowanego domu robil w tej firmie spore zakupy.
Ewelina i John Visser Hollandia
Link do komentarza
Gość ewelina Visser
Mamy zupelnie odmienna opinie na temat Firmy METALIC w Stargardzie Szczecinskim.Jestesmy zachwyceni bardzo mila obsluga i doradztwem.Na temat Pani Anny Dobrowskiej mozemy wypowiedziec sie tylko bardzo dobrze.
Zawsze dostepna,zawsze majaca czas na rozmowe z nami,dobrze doradzala w zakresie wyboru materialow.Caly skompletowany towar czekal na nas do odbioru bez zadnego spoznienia.Polecamy innym klientom.Firma godna zaufania.
Ten kontakt otrzymalismy od naszego znajomego,ktory do swojego nowo wybudowanego domu robil w tej firmie spore zakupy.
Ewelina i John Visser Hollandia
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Gość Zadowolony
Panie oszukany klient ... zdazaja sie rozne sytuacje nie z naszej winy a z winy dostawcy. Jesli chodzi o dostepnosc to nie mamy i nie mielismy plytek dostepnych od reki , nie jestesmy w stanie magazynowac tak duzy h ilosci pkytek nie jestesmy producentem ...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...