Skocz do zawartości

Gdzie składować opał na zimę


johny-hk

Recommended Posts

Witam. Przeczytałem już na forum sporo tematów i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.Zastanawiam się gdzie przechowywać węgiel na zimę w domkach bez piwnicy,a domów takich buduje się sporo i podejrzewam ,że nie każdy ma ogrzewanie gazowe czy elektryczne
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

dobrze tylko jak ta drewutnia ma wyglądać aby była estetyczna i funkcjonalna,a może znajdę gdzieś jakieś rysunki lub zdjęcia do podpatrzenia


Tu na forum jest temat na temat icon_biggrin.gif drewutni,nie pamiętam czy są tam rysunki ale na pewno są zdjęcia. Poszukaj sobie to znajdziesz icon_biggrin.gif
A jak ma wyglądać to już sam musisz sobie na to odpowiedzieć,czy chcesz nawiązać kształtem drewutni do domu aby tworzyło zgraną całość czy całkiem jakąś odmienna konstrukcję se zaserwujesz icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Tu na forum jest temat na temat icon_biggrin.gif drewutni,nie pamiętam czy są tam rysunki ale na pewno są zdjęcia. Poszukaj sobie to znajdziesz icon_biggrin.gif
A jak ma wyglądać to już sam musisz sobie na to odpowiedzieć,czy chcesz nawiązać kształtem drewutni do domu aby tworzyło zgraną całość czy całkiem jakąś odmienna konstrukcję se zaserwujesz icon_smile.gif


Tak tylko szukam i nic nie mogę na temat drewutni znaleść może jakieś bliższe informacje na ten temat
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Mamy piec na pellet i dwa kominki. Opał składujemy właśnie w takiej zewnętrznej drewutni, podzielonej na dwie części. Część z drewnem jest półotwarta, a część na worki z pelletem szczelna. Takie drewutnie można kupić gotowe, ale lepiej zaprojektować samemu, kupić materiały i zbudować. Wychodzi dużo taniej.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...