Skocz do zawartości

Projekt Felix - jakie sa wasze opinie


Recommended Posts

Cytat

no dobra temat wentylacji można uznać za zamknięty , a czy ktoś może mi podpowiedzieć odnośnie okien ? Przesuwne okna drewniane , plastiki a może aluminiowe ? Czy ktoś ma takie duże okna i wie jak jest z ich używaniem ? Czy jest się czego obawiać ,bo wyglądają super ale może tak jak w przypadku went. kotłowni są jakieś haczyki


Nigdy nie mogłem przekonać się do okien przesuwanych na szynach rolkach czy innych urządzeniach .Czemu akurat taka koncepcja tradycyjne okna w naszym kraju ,klimacie to raczej zawiasowe rozwierane .
Link do komentarza
Cytat

Nigdy nie mogłem przekonać się do okien przesuwanych na szynach rolkach czy innych urządzeniach .Czemu akurat taka koncepcja tradycyjne okna w naszym kraju ,klimacie to raczej zawiasowe rozwierane .


Takie okna maja możliwość dużych przeszkleń, co bardzo mi się podoba, a duże przeszklenia takiemu małemu prostemu domkowi dodają trochę nowoczesności. Wnętrze domu przenika się z otoczeniem . Ale to jest fajne tylko wtedy jak planujesz trochę zadbać o ogród , wykonać jakiś fajny taras. Przeglądam pisma z domami i bardzo dużo pokazanych jest tego typu okien tylko pytanie jest takie czy równie pięknie jak są pokazywane będą się sprawdzać w codziennym życiu, mam nadzieję że tak :)bo raczej nie zamierzam z nich rezygnować
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...