Skocz do zawartości

Jak duży piec


andrzej83x

Recommended Posts

Cytat

Mój dom ma powierzchnię 180 metrów kwadratowych, jak duży powinien być piec, tzn. jaką powinien mieć moc ?



zanim założysz następne xxx wątków, proponuję wpierw lekturę tych które już są - tam też znajdziesz odpowiedzi na większość zadanych pytań...
Link do komentarza
Cytat

Mój dom ma powierzchnię 180 metrów kwadratowych, jak duży powinien być piec, tzn. jaką powinien mieć moc ?


Przed chwilą pytałeś o fundamenty, potem o podłogę i bóg wie o co jeszcze a teraz piszesz ,że masz dom icon_eek.gif jakby tu jeden gość określił - Nieźle bijesz pianę icon_biggrin.gif
Napisz do redakcji prośbę o przyznanie dodatkowych punktów to dostaniesz i daj spokój na litość boska z tymi Twoimi tematami ,łeb mnie już boli od czytania.
Link do komentarza
Cytat

Mój dom ma powierzchnię 180 metrów kwadratowych, jak duży powinien być piec, tzn. jaką powinien mieć moc ?



Co do pieca, to obawiam się, że nie ma takich, które równomiernie pokryją zapotrzebowanie na ciepło dla takiej powierzchni - chyba, że z DGP.
Natomiast aby określić moc nominalną (szczytową) dla pieca lub kotła, należy mieć sporo danych. Bez nich, porada tylko na stronie jasnowidz.pl.
Link do komentarza
Cytat

Przed chwilą pytałeś o fundamenty, potem o podłogę i bóg wie o co jeszcze a teraz piszesz ,że masz dom icon_eek.gif jakby tu jeden gość określił - Nieźle bijesz pianę icon_biggrin.gif
Napisz do redakcji prośbę o przyznanie dodatkowych punktów to dostaniesz i daj spokój na litość boska z tymi Twoimi tematami ,łeb mnie już boli od czytania.



Ty masz jeden dom, a mnie stać na kilka. Prosta różnica.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Dlatego pytam, ale skoro nie jesteś na tyle uprzejmy aby udzielić odpowiedzi to trudno


Bo ileż można pisać o jednym i tym samym? Jakbyś poszperał tu na forum to znalazł byś bez problemu kilka tematów na temat doboru pieca.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...