Skocz do zawartości

Zepsuty CAT - oczyszczanie terenu


Recommended Posts

"Pracuje" u mnie ekipa oczyszczająca teren po budowie pod ogód. Maja powyrywać stare korzenie, wyczesać teren z resztek betonu i innych śmieci. Używają (używali) do tego celu cat'a i takiej sporej glebogryzarki. Piszę w czasie przeszłym, bo w którymś momencie okazało się że w maszynie zepsół się orbitrol - coś połączone z pompą hydrauliczną. Poszukałem sobie informacji na ten temat w sieci i znalazłem dość skąpe opisy jak orbitrol czy pompy hydrauliczne, ale nie wiem czy to trudne do naprawy i czy te awarie są częste.
Pisze i pytam o to, bo koniec końców nie wiem czy mnie robią w bambuko, czy to realne? Mieli skończyć trzy tygodnie temu a oni (chyba) ściemniają. Za chwilę minie czas na sadzenie drzew wykopanych z gruntu i będę musiał czekać do jesieni.
Może mi ktoś coś na ten temat napisać?
Link do komentarza
A Ty sądzisz,że tu same wróżki icon_biggrin.gif jak ktoś Ci ma napisać na odległość że robią albo nie robią Cię w konia.
To Ty musisz z nimi twardo pogadać i jeżeli im jeszcze nie zapłaciłeś to podziękuj im za współpracę i szukaj innych jeżeli zależy Ci na czasie.
A tak na marginesie nic nie jest wieczne ,zawsze coś się psuje i to w jak najmniej odpowiednim momencie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...