Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

ladny kominek, nawet bardzo (strasznie lubie naroznikowe).

co do zdjecia, to musisz je obracac i zapisac zmiane, zanim wrzucisz do image shacka icon_smile.gif



kiedy ja tak właśnie robiłam icon_confused.gif

Cytat

Taaaki kominek i taaaka okolica icon_smile.gif Nic tylko przepisy na grzańce gromadzić i testować icon_smile.gif



Dokładnie taki jest plan! Ogólnie to się martwię już o relację działka - alkohol. W lecie jak tu się piwka nie napić-no w końcu las i jezioro! Zimą grzaniec i tak w kółko;). No jakoś trzeba będzie zapanować nad tymi skojarzeniami, które budowalismy w głowach latami przy okazji ucieczki za miasto:).
Dzisiaj pierwszy raz widzieliśmy domek w zimowej scenerii, powiem szczerze, że wygląda to BAJKOWO a las wokół powala na kolana:)icon_smile.gificon_smile.gif

Brak obrazka

Uploaded with ImageShack.us

w tym roku Mikołaj dostosował się do nowej jakości życia i podarował nam super zestaw;)

Brak obrazka

Uploaded with ImageShack.us
Link do komentarza
Bajka icon_eek.gif , na pierwszym tylko dymu z komina brakuje icon_biggrin.gif. Mój dziadek był leśniczym więc od małego śmigałem po lasach - pomimo że moje stepy też mają swój urok (zwłaszcza zimą icon_wink.gif ) to zazdroszczę Wam tego szumu i leśnego życia - zwłaszcza letnich wieczorów na tarasie icon_cool.gif. Bajka.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

no tak dobij nas jeszcze :wallbash:



ojtam, ojtam. jak na statystycznego Polaka przystalo, nalezy znalezc minus, pozornie pieknej sytuacji....hmmmm... niech no ja sie chwilke zastanowie... mam! pomyslcie o tych wszystkich komarach, ktore legna sie w zbiornikach wodnych i beda kasac nasza Kachne w letnie wieczory icon_wink.gif

nie no, zartuje sobie. ja tez bym wiele dala, szczegolnie za ten las. Jezior az tak bardzo nie zazdroszcze, bo sama mam dzialke w "jeziornej" okolicy. teraz mieszkam nad morzem, wiec woda juz mi sie troche opatrzyla.
Link do komentarza
Cytat

oj moze, moze icon_wink.gif do plazy mam z 2 km, a ostatnio bylam kilka miesiecy temu. Tylko ja jestem z tych gorolubnych- o tam bym mogla mieszkac! plaskie morze jest... za plaskie icon_wink.gif no po prostu babie nie dogodzisz icon_lol.gif



Co racja to racja, ja góry też uwielbiam i za każdym razem jak jestem tydzień nad morzem to myślę, że może jednak trzeba było pojechać pobiegać bo pagórkach;). A jak wracam do domu to tęsknię za morzem i tak w kółko...;)
Link do komentarza
Cytat

Co racja to racja, ja góry też uwielbiam i za każdym razem jak jestem tydzień nad morzem to myślę, że może jednak trzeba było pojechać pobiegać bo pagórkach;). A jak wracam do domu to tęsknię za morzem i tak w kółko...;)



Też uwielbiam góry! Szczególnie, gdy patrzę na nie z Krupówek, albo nawet z Białego Dunajca...
Link do komentarza
Cytat

Też uwielbiam góry! Szczególnie, gdy patrzę na nie z Krupówek, albo nawet z Białego Dunajca...



No w naszym przypadku Zakopane odpada z kilku powodów: po pierwsze gór już niemal nie widać zza przepływających mas ludzkich, po drugie podróżujemy z psem dlatego parki narodowe odpadają. Wybieramy góry niższe, ale bardziej dla nas przystępne i atrakcyjne pod wieloma względami. Jakby nam było fajnie na Krupówkach to byśmy się nie przenosili do lasu;)
Link do komentarza
Kachna no ja po prostu nie mogę jak patrze na okolice Waszego domku - zgadzam się to powinno byc zakazane jest boooska po prostu - bedzie sie mieszkać jakbyście byli ciągle na wczasach - rewelacja !!!

Juz sie nie moge doczekać zdjęć z pierwszego grilla icon_razz.gif

Kachna oj bylismy na podobnym etapie ale wy dalej jestescie mu nie mamy jeszcze kominka, i wielu rzeczy które wy macie - moze z zewnątrz tylko wygląda jakbysmy dalej byli ale w srodku zdecydowanie wy jestescie dalej icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
dzisiejsza wizyta na budowie:

Brak obrazka

Uploaded with ImageShack.us

z nowości zakupiliśmy panele do małego pokoju-namówiła nas wyprzedaż z 59zł na 19,90 złicon_smile.gif
W salonie chyba padnie na bambus , chociaz dyskusje nie ustają :(.Wie ktoś coś o tym bambusie?naczytałam się dużo i jakoś skarajne te opinie -jedni ,że bardzo trwały inni wręcz przeciwnie... Edytowano przez kachna_30 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
O matulu ale zaniedbałam wątek. W sumie nic dziwnego jak popatrzeć za okno. Roboty miały ruszyć z początkiem Marca a tu, że tak powiem du...a;). Trzedzi tydzień już przekladamy elektryka. Kanalizacja ma zostać podłączona 8 kwietnia( szczerze wątpię). Jedyne co się udało udało uzyskać to pierwsza wycena kuchni:(. Niestety brak jakichkolwiek konkretnych postępow;(
Link do komentarza
No tak - równo rok termu u nas kroił się dach. U Was i tak już z górki bo ssz macie za sobą icon_biggrin.gif , na upartego da się podłączyć i kanalizację - temp. nie są zbyt niskie i macie piaseczek- nie powinno być problemów z kopaniem w ziemi. U nas sypie i sypie- aż strach pomyśleć że już 4 kwiecień icon_eek.gif Nawet nie chcę patrzeć na prognozy bo już któryś raz widzę że za tydzień ma być 15 stopni.
Byle do wiosny icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...