Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie farb Flugger


Recommended Posts

Czemu nie zapytasz o to tam gdzie chcesz ja kupić. Piszesz o mieszalniku to raczej sama jej nie będziesz mieszać a nikt Ci lepiej nie doradzi jak ten kto farby miesza ,mam na myśli dobrego fachowca w sklepie czy hurtowni z farbami.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ale forum to również dobre miejsce do takich pytań ;)


Tylko to pytanie bardzo szczegółowe, wątpię aby ktoś tu miał taki sam przypadek.
2332 mi to nic nie mówi,to określenie bardzo kierunkowe (branżowe) i dlatego poradziłem jak poradziłem icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Tylko to pytanie bardzo szczegółowe, wątpię aby ktoś tu miał taki sam przypadek.
2332 mi to nic nie mówi,to określenie bardzo kierunkowe (branżowe) i dlatego poradziłem jak poradziłem icon_smile.gif




Wysłąłem zapytanie do fimy. Jeżeli jednak zależy Pani na ekspresowym załatwieniu sprawy, proponuję skorzystać z tego linku i skontaktować się bezpośrednio z doradcą technicznym w Pani regionie.
Link do komentarza
Cytat

Witam,

chciałabym zapytać czy produktu Flutex 4 plus można użyć jako "bazy" do przygotowania w mieszalniku koloru 2332? I czy ten sam kolor będzie różnił się odcieniem z bazą Dekso-5 na połączeniu?

Pozdrawiam,

Magda magda



Dzień dobry.
W asortymencie produktów firmy Flügger Sp. z o.o.występują produkty bazowe takie jak Dekso 5 lub Flutex 5 oraz produkty niebędące bazami jak Flutex 4 Plus. Flutex 4 Plus z powodzeniem możemy wykorzystać do malowania pomieszczeń takich jak salon czy sypialnia, kiedy naszym zamiarem jest uzyskanie białych ścian, sufitów. Produkt ten nie występuje w bazach stąd nie powinien być barwiony. Jeśli planuje Pani wybranie koloru 2332 ze wzornika Flügger 900 polecałbym produkty występujące w bazach(takie jak Dekso 5, Flutex 5, Flutex 7S), które doskonale odzwierciedlają kolor warunkując jego długotrwały efekt. Po wyborze koloru należy sprawdzić jego krycie (tzn. ile warstw należy nałożyć aby uzyskać wybrany kolor). Wszystkich niezbędnych informacji o kolorze i jego właściwościach udzielą Pani pracownicy sklepu Flügger Farby.

Życzę udanego malowania
Michał Martuzalski
Product supporter
Flügger Sp. z o.o.
Tel.: +48 58 340 28 20
www.flugger.pl Edytowano przez mmar (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, ale wątpię aby autorka jeszcze tu zajrzała.




Nie rozumiem, na jakiej podstawie powstał taki wniosek, że autorka pytania już tu nie zajrzy.

Jeżeli jednak opinia ta będzie mylna, czeka na autorkę czeka profesjonalna porada Pana Michała - Product Supportera w firmie Flügger Sp. z o.o. - za którą serdecznie mu dziękuję.
Link do komentarza
Cytat

Nie rozumiem, na jakiej podstawie powstał taki wniosek, że autorka pytania już tu nie zajrzy.

Jeżeli jednak opinia ta będzie mylna, czeka na autorkę czeka profesjonalna porada Pana Michała - Product Supportera w firmie Flügger Sp. z o.o. - za którą serdecznie mu dziękuję.


Ano na taki,że autorka tematu zadała temat na który niema natychmiast jak umiałem odpowiedziałem a ona do dziś ani mru mru.Jeżeli by jej tak bardzo zależało na tej poradzie to by się odezwała nie raz,ale daj Boże niech pisze.

Nie neguję że opinia jest mylna, w końcu porady udzielił ja profesjonalista z firmy.

A tak na marginesie to mogę domniemywać ,że moja rada jej pomogła bo 13.04 .2012 była ostatni raz widziana na forum icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 10 miesiące temu...
  • 9 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...