Skocz do zawartości

czy mogę nie wykonać instalacji gazowej w domu


Recommended Posts

Tak jak w temacie, moja dziewczyna dostała jakiś czas temu dom w stanie surowym od rodziców, ze względu na to ze chcemy się pobrać zabieramy się za wykańczanie, niestety kilka lat temu były inne trendy i w domu jest zaprojektowana instalacja gazowa, lecz nie ma w tym momęcie przyłącza na działce i tu tkwi moje pytanie czy muszę to przyłącze tak naprawde mieć ( w domu jest zaprojektowane ogrzewanie gazowe ale niestety nie stać nas na taką rozżutność i planujemy zmienić ogrzewanie na ekogroszek). Proszę o podpowiedzi.
Link do komentarza
Cytat

Tak jak w temacie, moja dziewczyna dostała jakiś czas temu dom w stanie surowym od rodziców, ze względu na to ze chcemy się pobrać zabieramy się za wykańczanie, niestety kilka lat temu były inne trendy i w domu jest zaprojektowana instalacja gazowa, lecz nie ma w tym momęcie przyłącza na działce i tu tkwi moje pytanie czy muszę to przyłącze tak naprawde mieć ( w domu jest zaprojektowane ogrzewanie gazowe ale niestety nie stać nas na taką rozżutność i planujemy zmienić ogrzewanie na ekogroszek). Proszę o podpowiedzi.


Abstrahując od ekogroszku, który ani nie jest "eko" ani mniej rozrzutny, to jakoś nie widzę sposobu, żeby kogoś zmusić do korzystania z gazu. Być może plan zagospodarowania nie przewiduje kotłów węglowych, a tylko gazowe lub elektryczne lub inne "ekologiczne". Ja miałem w projekcie ogrzewanie gazowe, ale też szybko się go pozbyłem.

Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...