Skocz do zawartości

Dom w klematisach 2


rebepas

Recommended Posts

Witam serdecznie. Mam dom w stylu klematisy 2 i rozglądam się za za jakimiś pomysłami. W internecie jest ich mało. Znalazłem jedynie dom w klematisach 9 i to tylko jeden. Maże macie jakies pomysły lub zdjęcia na ciekawą aranżację wnętrza. Wiem, że tu jest taki dział gdzie wszyscy przedstawiają swoje pomysły, ale jakoś niewiele na temta takiego projektu znalazłem. Proszę o jakieś podpowiedzi. Myślę o czymś w stylu nowoczesno wiejskim. W głowie mam wiele pomysłów ale jakoś nie do końca mogę je ze sobą połączyć. Dzięki za pomoc Edytowano przez rebepas (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam serdecznie. Mam dom w stylu klematisy 2 i rozglądam się za za jakimiś pomysłami. W internecie jest ich mało. Znalazłem jedynie dom w klematisach 9 i to tylko jeden. Maże macie jakies pomysły lub zdjęcia na ciekawą aranżację wnętrza. Wiem, że tu jest taki dział gdzie wszyscy przedstawiają swoje pomysły, ale jakoś niewiele na temta takiego projektu znalazłem. Proszę o jakieś podpowiedzi. Myślę o czymś w stylu nowoczesno wiejskim. W głowie mam wiele pomysłów ale jakoś nie do końca mogę je ze sobą połączyć. Dzięki za pomoc


Heheh. Wystarczyło wstukać w wyszukiwarkę Dom w Klematisach 2 icon_biggrin.gif
Mniej więcej rok temu miałem podobne problemy, teraz już parę podobnych domów się znajdzie ;)
Zapraszam do linku w stopce.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...