Skocz do zawartości

Letnie spotkanie, pomoc w podjęciu decyzji


Recommended Posts

Szanowni Państwo,
próbowaliśmy ustalić z Panią Teresą Osińską z Ruśca termin LETKI 2012, niestety Pani Teresa w zaproponowanym terminie "przedeurowym" czyli 2 czerwca nie może. Czeka na wyznaczenie terminu operacji i ani w maju ani czerwcu nie może się umówić na konkretną datę.

Co zatem proponujecie?

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
No cóż - bardzo współczuję Pani Teresie - po tylu latach współpracy to już niemalże jak dobra znajoma , tym bardziej smutny to fakt , że czeka ją operacja - choroba niestety nie wybiera ani osoby , ani momentu . Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje - życzę Jej tego z całego serca icon_smile.gif

Trzeba realnie spojrzeć na sprawę zlotu.
Pani Teresa nie gwarantuje terminu - i jest to zrozumiałe . Nie wiadomo kiedy operacja, nie wiadomo jak będzie się czuła po operacji w kontekście tego czy będzie mogła zająć się organizacją zlotu. Nie jest w stanie chyba na tą chwile niczego zagwarantować - i ja to rozumiem ..... a czasu mało.

Więc albo decydujemy się na zlot po wakacjach w Ruścu - albo trzeba poszukać innego miejsca na tegoroczny letni zlot max. do 2 czerwca.

Załóżmy , że jednak tradycyjnie przed wakacjami i przed euro.
Redakcja przeżywszy z nami kilka imprez icon_wink.gif wie - czego potrzeba. Martwi mnie to, że zostało mało czasu , bo ostateczny termin to 2 czerwca - potem euro i możemy sobie z głowy wybić podróże w tych korkach , że o miejscu na imprezę nie wspomnę , bo wszystko będzie pozajmowane - a gospodarstwa agroturystyczne oferujące noclegi - oblegane.

Więc chyba czas wziąć się zebrać do kupy i coś postanowić i to że tak to ujmę "perszingiem" bo czas nagli.

To moje zdanie na ten temat .

Wypowiadajcie się ludziska ...
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

no dobrze ... to pójdźmy dalej - może ktoś zna jakieś fajne i nie zabijające cenami miejsce w okolicach Warszawy i mógłby coś zaproponować?



no chyba nie ma innego wyjścia jak szukać innej lokalizacji...
Link do komentarza
mi też nie ukrywam termin ten pasuje najbardziej...potem już odpada

takie coś na szybko znalazłam....nie wiem jakie ceny, ale myślę, że dałoby się coś utargować dla większej grupy....to jest 30 km od Warszawy http://www.bocianierancho.pl/o-firmie.html

takie coś jeszcze na szybko http://www.noweolszyny.pl/noweolszyny.html

to pierwsze wygląda całkiem fajnie i niedaleko od Ruśca...nie wiem tylko jakie ceny, Daga może napiszesz maila z zapytaniem?
Link do komentarza
Gość gawel
A cóż jest złego w pogodzie po wakacjach ? icon_eek.gif Nie bardzo rozumiem . Wrzesień też jest bardzo ładny nawet październik. Ale z 2 strony jeżeli ktoś jet za to faktycznie niech szuka lokalizacji i dogaduje szczegóły , bo szukając miejsca kilka lat temu na zlot to zostałem zlany nikomu się w okolicy nie chciało prać poscieli z przeproszeniem po 2 noclegach i nikt za wyjątkiem Teresy sie tego nie podjął. Mam wrażenie że zarówno ceny w kontekscie euro noclegów jak i chęć do organizowania imprezy może być mała ze strony włascicieli interesujących nas potencjalnie miejsc. Dlatego ja jestem za przełożeniem terminu, nic na siłę co się odwlecze to nie uciecze.

Ewa rancho pod bocianem jak sprawdzałem 2 lata temu to było coś 200 za nocleg od osoby, teraz nie podają ceny na stronie ale bym raczej na zniżkę do 50 zł nie liczył icon_confused.gif
Link do komentarza
Gość stach
Z pewną nieśmiałością icon_redface.gif najprawdopodobniej nie wezmę udziału w zlocie (ostatnie przygotowania do ślubu córki icon_rolleyes.gif ), ale ośmielam się polecić hotel WITYNG koło Konina jest to ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem (miejsce na balon sie znajdzie icon_biggrin.gif ), koło hotelu *** są domki letniskowe, bardzo dobrze wyposażone, zresztą można poczytać na stronie hotelu...
http://www.wityng.pl/
Byłem tam w listopadzie ubiegłego roku na spotkaniu, organizowanym przez ATLAS, obsługa na ******, w ogóle - POLECAM icon_idea.gif
Link do komentarza
Super, Stach że zaproponowałeś miejsce - wygląda super ...
i Ewcia tez zaproponowała , też fajne ...
Właśnie o takie coś chodzi ... może ktoś gdzieś był , może brał udział w imprezie w fajnym miejscu , albo zasłyszał , albo w internecie znalazł.... i może podpowiedzieć, podać link ...
Zawsze to razem współpracuje się lepiej ... nie ma co sie poddawać i załamywać , tudzież skazywać na niepowodzenie icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Będzie dobrze .... zobaczycie ... icon_biggrin.gif

No to pisać, kochani .... pisać....
Nadal mało osób sie wypowiedziało co do preferowanego terminu zlotu ... czy ma to być tradycyjnie czerwiec , czy po wakacjach ...
Proszę - wypowiadajcie się ... icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Super, Stach że zaproponowałeś miejsce - wygląda super ...
i Ewcia tez zaproponowała , też fajne ...
Właśnie o takie coś chodzi ... może ktoś gdzieś był , może brał udział w imprezie w fajnym miejscu , albo zasłyszał , albo w internecie znalazł.... i może podpowiedzieć, podać link ...
Zawsze to razem współpracuje się lepiej ... nie ma co sie poddawać i załamywać , tudzież skazywać na niepowodzenie icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Będzie dobrze .... zobaczycie ... icon_biggrin.gif

No to pisać, kochani .... pisać....
Nadal mało osób sie wypowiedziało co do preferowanego terminu zlotu ... czy ma to być tradycyjnie czerwiec , czy po wakacjach ...
Proszę - wypowiadajcie się ... icon_smile.gif


po wakacjach
Link do komentarza
Cytat

Noszszszkarwa, Twój optymizm po raz kolejny mnie rozwalił... icon_mrgreen.gif


no mnie też.....po raz kolejny icon_biggrin.gif

a ja ten termin najbardziej....po wakacjach to tak jak napisała Elka Jeśka już icon_biggrin.gif
a w ogóle jeśli Stach podał Konin, to może znowu Brenna było super, a latem będzie jeszcze lepiej icon_biggrin.gif
czy może Szczawnica icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
po namysle....oczywiście, ze lepiej żeby letka była latem icon_biggrin.gif
jednak jesli nie uda się znaleźć sensownego miejsca w sensownym terminie, to sprawa jest otwarta jak dla mnie...tym bardziej, że w tym roku będzie mi wyjątkowo ciężko być - problemy kadrowe w pracy i nie wiem co będzie z urlopem....
tak jakoś pesymistycznie to zabrzmiało...
Link do komentarza
Cytat

[...]

albo skoro juz Stach imprezę organizuje to.....


Stach nie organizuje... Po prostu czytam forum, czytam tematy dotyczące zjazdów, Waszych spotkań, raz byłem na takim spotkaniu, wiem z grubsza na czym sprawa polega... Domu nie wybudowałem i pewnie już tego nie zrobię, kibicuję remontowi domu mojej córki i zęcia, ot, jestem skromnym wykonawcą-remontowcem. Zazdroszczę Wam tych spotkań, chciałbym na nich bywać, mieć coś ciekawego do dodania, ale mam jakieśtam zobowiązania, które mocno utrudniają podjęcie decyzji o wyjeździe na taki zjazd...
Podałem lokalizację, bo apelowała o to daggulka, a że witrualnie Ją bardzo lubię icon_redface.gif i podziwiam, więc się odezwałem icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Stach nie organizuje... Po prostu czytam forum, czytam tematy dotyczące zjazdów, Waszych spotkań, raz byłem na .....................



no co Ty Stachu, przecież pisałeś wcześniej

Cytat

Z pewną nieśmiałością icon_redface.gif najprawdopodobniej nie wezmę udziału w zlocie (ostatnie przygotowania do ślubu córki icon_rolleyes.gif ), ale..................



toż przecież przy okazji tego wesela..... icon_wink.gif

pozdrawiam



PS
ale się chyba znasz na żartach icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...