Skocz do zawartości

Wiera i Gucio II


Recommended Posts

Witam wszystkich budujacych domy.
Szukam kontaktu z ludzmi którzy budują lub już wybudowali dom według projektu Wiera lub Gucio lub
Gucio II. Potrzebuje szacunkowych kosztów stanu surowego zamknietego dla tych projektów.
Bardzo chetnie tez zobaczył bym zdjęcia z realizacji a najchetniej domki w realu. Mieszkam w Kielcach ale jadę na urlop do Zakopanego wiec jesli ktoś z was chciałby sie pochwalic swoim domkiem a mieszka na trasie Kielce Zakopane lub w okolicy to bardzo prosze o jakiś kontakt z gory dziekuje do zobzczenia
mój adres maniutekm@po.pl icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Witam wszystkich budujacych domy.
Szukam kontaktu z ludzmi którzy budują lub już wybudowali dom według projektu Wiera lub Gucio lub
Gucio II. Potrzebuje szacunkowych kosztów stanu surowego zamknietego dla tych projektów.
Bardzo chetnie tez zobaczył bym zdjęcia z realizacji a najchetniej domki w realu. Mieszkam w Kielcach ale jadę na urlop do Zakopanego wiec jesli ktoś z was chciałby sie pochwalic swoim domkiem a mieszka na trasie Kielce Zakopane lub w okolicy to bardzo prosze o jakiś kontakt z gory dziekuje do zobzczenia
mój adres maniutekm@po.pl icon_biggrin.gif



Witam
Szkoda, że na urlop nie jechałeś nad morze, bo wtedy mógłbyś zobaczyc moj domek GUCIO z Dominanty icon_mrgreen.gif
jeżeli chodzi o koszty stanu zamkniętego - to jest to kwota ok. 120 - 130 tyś. tyle mnie ta przyjmnośc kosztowała - i to jeszcze wiadomo nie koniec icon_sad.gif bo trzeba dokończy to cacko przed zimą i zamieszkac w nim
Pozdrawiam
Magda icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam
Szkoda, że na urlop nie jechałeś nad morze, bo wtedy mógłbyś zobaczyc moj domek GUCIO z Dominanty icon_mrgreen.gif
jeżeli chodzi o koszty stanu zamkniętego - to jest to kwota ok. 120 - 130 tyś. tyle mnie ta przyjmnośc kosztowała - i to jeszcze wiadomo nie koniec icon_sad.gif bo trzeba dokończy to cacko przed zimą i zamieszkac w nim
Pozdrawiam
Magda icon_smile.gif



Witam Pani Magdo (albo Magdo) bardzo cieszę sie z odzewu na moje pytanie o Gucia bo juz straciłem nadzieje ze ktos go wybudowa. Bardzo chetnie porozmawiałbym o szczegółach zwiazanych z budową jak i o problemach wynikajacych podczas budowy.Jezeli byłabys na tyle uprzejma to prosze o informacje gdzie mieszkasz bo ja bym chetnie zobaczył ten domek w reale bez znaczenia na odległasć.Miał bym prosbe o przesłanie zdjec z realizacji jezeli to możliwe na skrzynke z góryn bardzo serdecznie dziekuje.
z pozdrowieniami
Mariusz
Link do komentarza
Witam
Bardzo się ciesze, że dzieki mojej odpowiedzi Twoja nadzieja nie zgasła icon_smile.gif .
co do omówienia szczegółów nie ma sprawy, tylko, ze przy budowie jest tyle szczegółów, że nie wiem od czego zacząc, jakbyś mógł to proszę o jakies konkretne pytania. Tyle co od siebie moge dodac to, że budowa przebiaga raczej bez zakłóceń, nie było żadnych problemów - jeśli ekipa jest w porządku! a ja taką miałam. dopisze tyle, że dom w realu jest jeszcze ładniejszy niż na obrazkach w projekcie
Natomiast co do miejsca budowy to jest ona zlokalizowana 25 km od centrum Gdyni w miejscowości BANINO k. Zukowa (a najbliżej Rębiechowa), co do zdjęc, to nie ma sprawy z chęcią podzielę się nimi z Tobą. prześlę Ci je na PW.
Serdecznie pozdrawiam
MAGDA
Link do komentarza
Cytat

Witam
Bardzo się ciesze, że dzieki mojej odpowiedzi Twoja nadzieja nie zgasła icon_smile.gif .
co do omówienia szczegółów nie ma sprawy, tylko, ze przy budowie jest tyle szczegółów, że nie wiem od czego zacząc, jakbyś mógł to proszę o jakies konkretne pytania. Tyle co od siebie moge dodac to, że budowa przebiaga raczej bez zakłóceń, nie było żadnych problemów - jeśli ekipa jest w porządku! a ja taką miałam. dopisze tyle, że dom w realu jest jeszcze ładniejszy niż na obrazkach w projekcie
Natomiast co do miejsca budowy to jest ona zlokalizowana 25 km od centrum Gdyni w miejscowości BANINO k. Zukowa (a najbliżej Rębiechowa), co do zdjęc, to nie ma sprawy z chęcią podzielę się nimi z Tobą. prześlę Ci je na PW.
Serdecznie pozdrawiam
MAGDA



Witam
Dzieki za odpowiedz a co do szczegółów to przede wszystkim interesuje mnie rozwiazanie ogrzewania jakie zastosujecie (pewnie gazowe ) niestety u nas nie ma gazu. Nastepnie z czego budujesz i czym pokryłaś dach ( blacha , dachówka )oczywiście ma to znaczenie w powiazaniu z kosztami budowy i dlatego pytam co z oknem w jadalni czy mozna zamówic takie jak jest w projekcie i czy jest z tym problem. Kolejna sprawa to schody i antresola nad nimi. a i jeszcze czy podcien w salonie nie jest za duzy i nie zacienia salonu . I jeszcze duzo duzo wiecej pytan hahahah ale nie bede cie tak jednorazowo zameczał bo wiecej sie nie odezwiesz i strace cenne zródlo informacji z pierwszej reki. a odnosnie zdjec to prosze prześlij mi je na skrzynke maniutekm@op.pl z gory serdecznie dziekuje
pozdrawiam
Mariusz icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

Witam
Bardzo się ciesze, że dzieki mojej odpowiedzi Twoja nadzieja nie zgasła icon_smile.gif .
co do omówienia szczegółów nie ma sprawy, tylko, ze przy budowie jest tyle szczegółów, że nie wiem od czego zacząc, jakbyś mógł to proszę o jakies konkretne pytania. Tyle co od siebie moge dodac to, że budowa przebiaga raczej bez zakłóceń, nie było żadnych problemów - jeśli ekipa jest w porządku! a ja taką miałam. dopisze tyle, że dom w realu jest jeszcze ładniejszy niż na obrazkach w projekcie
Natomiast co do miejsca budowy to jest ona zlokalizowana 25 km od centrum Gdyni w miejscowości BANINO k. Zukowa (a najbliżej Rębiechowa), co do zdjęc, to nie ma sprawy z chęcią podzielę się nimi z Tobą. prześlę Ci je na PW.
Serdecznie pozdrawiam
MAGDA




Witam Pani Magdo
pisałem jakiś czas temu do Pani z prośbą o uwagi w budowie Gucio II
wiem że odp Pani , ale niestety ja nie mogę tej wiadomości odczytać.
Proszę o wszelkie info na adres jerzy@pphukazimierczak.pl
Będe bardzo zobowiązany za wszelkie informacje, zdjęcia itp. Jak udało się znależć dostawce wykuszu do jadalni?.
Ja 25 kwietnia wyjeźdzam na Chorwacje troszkę popływać, wracam 5 maja, jęśli mógł bym otrzymać numer telefonu do Pani pozwolił bym sobie osobiście porozmawiać o realizacji projektu.
Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuje
Kazimierczak Jerzy
600-301-581
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...