Skocz do zawartości

Domki Holenderskie - Domki Angielskie - Przyczepy Kempingowe


mamiba

Recommended Posts

  • 7 miesiące temu...
Jako alternatywę dla takich domków proponuję Domki modułowe SmartMod www.smartmod.pl

Domy Modułowe SmartMod są doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających działkę. Gotowe, ocieplone domki można postawić w krótkim czasie bez pozwolenia na budowę. SmartMody zbudowane są w fabryce i przyjeżdżają na działkę na naczepie tira jako gotowe do zamieszkania domki letniskowe.

Brak obrazka Edytowano przez Smartmod (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jako alternatywę dla takich domków proponuję Domki modułowe SmartMod www.smartmod.p

Domy Modułowe SmartMod są doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających działkę. Gotowe, ocieplone domki można postawić w krótkim czasie bez pozwolenia na budowę. SmartMody zbudowane są w fabryce i przyjeżdżają na działkę na naczepie tira jako gotowe do zamieszkania domki letniskowe.

Brak obrazka


Kolega raczej powinien się ogłosić w osobnym temacie bo nie ładnie robić alternatywę dla konkurencji. icon_biggrin.gif Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Kolega raczej powinien się ogłosić w osobnym temacie bo nie ładnie robić alternatywę dla konkurencji. icon_biggrin.gif



Najmocniej przepraszam. Nie chodziło mi o stwarzanie konkurencji w czyimś poście, tylko o ukazaniu alternatywy dla tego typu budynków, ponieważ nasz produkt jest czymś zupełnie innym (pod względem estetycznym, użytych materiałów, ocieplenia itp.). Nie jesteśmy firmą handlującą, która byłaby bezpośrednią konkurencją, stąd decyzja o umieszczeniu wzmianki o naszym produkcie w tym wątku.

Pozdrawiam,
Przemysław Śliwiński
Link do komentarza
Cytat

Najmocniej przepraszam. Nie chodziło mi o stwarzanie konkurencji w czyimś poście, tylko o ukazaniu alternatywy dla tego typu budynków, ponieważ nasz produkt jest czymś zupełnie innym (pod względem estetycznym, użytych materiałów, ocieplenia itp.). Nie jesteśmy firmą handlującą, która byłaby bezpośrednią konkurencją, stąd decyzja o umieszczeniu wzmianki o naszym produkcie w tym wątku.

Pozdrawiam,
Przemysław Śliwiński


Gdybyś umieścił taki post w temacie "porad" to nie była by powiedzmy konkurencyjna reklama icon_biggrin.gif A to jest Słup Ogłoszeniowy czyli dział przeznaczony do ogłaszania swoich wyrobów i usług itd. Czyli sam widzisz taki post jak Twój jest czy raczej był trochę nie na miejscu.
Twoja sprawa czy handlujesz czy nie danym produktem ale zdanie które pogrubiłem trochę mnie zbiło z tropu icon_biggrin.gif bo Nie handlujecie ale to Wasz produkt icon_mrgreen.gif Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...