Skocz do zawartości

Profesjonalne układanie płytek ściennych i podłogowych: glazura, terakota, mozaika, gres, kamień naturalny... GWARANCJA JAKOŚCI!!!


Recommended Posts

Profesjonalne układanie płytek ściennych i podłogowych: glazura, terakota, mozaika, gres, kamień naturalny... GWARANCJA JAKOŚCI!!!

Szukasz doświadczonego i wykwalifikowanego fachowca, który niedrogo i szybko położy płytki w twoim domu lub mieszkaniu: w łazience, kuchni, na schodach i tarasach? - Dobrze trafiłeś!

Nazywam się Paweł Gugała i jestem rzemieślnikiem, czeladnikiem glazurnictwa. Należę do Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy, które skupia najlepszych fachowców w kraju z branży glazurniczej. Częste szkolenia, profesjonalny sprzęt glazurniczy oraz moje zamiłowanie do wykonywanej pracy gwarantują zakończenie współpracy sukcesem. Prowadzę firmę zajmującą się kompleksowymi usługami glazurniczymi. Dodatkowo świadczę usługi z zakresu prac hydraulicznych i elektrycznych oraz pozostałych robót wykończeniowych. Między innymi posiadam dyplom czeladnika w zawodzie glazurnik, kwalifikacje w zawodzie hydraulik, uprawnienia elektryczne, gazowe i ciepłownicze, odbyłem również kilkadziesiąt innych szkoleń w branży budowlanej.
Nie ma dla mnie zbyt dużych ani zbyt małych inwestycji.

Nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd i wycenę usługi, nie mam ukrytych kosztów.

WYSTAWIAM RACHUNEK I GWARANCJĘ DO 5 LAT.

PRZYJADĘ, DORADZĘ, POMOGĘ.

Zapraszam do kontaktu!

Paweł Gugała
Tel. 515 966 458
e-mail: kontakt@finishuj.pl
http://www.finishuj.pl

Brak obrazka
Brak obrazka
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

Profesjonalne układanie płytek ściennych i podłogowych: glazura, terakota, mozaika, gres, kamień naturalny... GWARANCJA JAKOŚCI!!!

Szukasz doświadczonego i wykwalifikowanego fachowca, który niedrogo i szybko położy płytki w twoim domu lub mieszkaniu: w łazience, kuchni, na schodach i tarasach? - Dobrze trafiłeś!

Nazywam się Paweł Gugała i jestem rzemieślnikiem, czeladnikiem glazurnictwa. Należę do Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy, [...]


Witaj Pawle icon_biggrin.gif
Trzeba było dodać też link na www.atlasfachowca.pl, masz tam fajne swoje realizacje - chwal się swoją robotą i reklamuj przy okazji nasz portal atlasfachowca.pl
polecam i pozdrawiam icon_smile.gif

dodałem: link, który podałeś się nie otwiera :( Edytowano przez stach (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...