Skocz do zawartości

Odkurzacz przemysłowy do 1200 złotych


DawidC

Recommended Posts

Witam, poszukuje jakiegoś w miare przyzwoitego odkurzacza do sprzątania po robocie, tj. sprzątanie pyłu po szlifowaniu gipsu, zbieranie trocin z elektronarzedzi, czy pyłu z wiercenia itp. Oglądałem Karchera WD 3500 ale ma on worki papierowe które kosztują 50 złotych za 5 sztuk, a na odkurzenie pyłu po szlifowaniu niewielkiego domku (80m2) poszło takich worków 15. Z szybkiego przeliczenia wychodzi że po trzech takich domkach wartość worków przekroczy wartość odkurzacza. Czy są w tej cenie jakieś odkurzacze bezworkowe godne polecenia? Spodobał mi się odkurzacz Milwaukee AS 250 ECP, ale nie wiem czy działa on w technologii bezworkowej. Może moglibyście polecić coś półprofeslonalnego?

Link do komentarza
Proponuje poszukać bardziej profesjonalnych firm które zajmują się tylko i wyłacznie sprzętem do sprzątania.
Polecam CLEANFIX.
Jest to szwajcarska firma która zajmujesię nie tylko odkurzaczami ,a worki można dokupić od polskiego producenta, z dużo niższymi cenami.
Sam posiadam model SW 20 i od 14 lat nawet nie jęknął ,a raz czy dwa spadł ze schodów.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Również polecam Cleanfix, występujące również pod marką Ghibli. Co do worków, to praktycznie żaden nie nadaje się do odkurzania pyłów pogipsowych i budowlanych. Obecnie pojawiają się worki z mikrowłókniny (jednorazowe), które wytrzymują do 40% więcej od papierowych. Cudów nie ma, każdy materiał filtracyjny zapycha się podczas odkurzania. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w doborze worków to proszę pisać, ponieważ zajmuję się tym zawodowo - pracuję w firmie produkującej worki do odkurzaczy.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Jeśli polecono go do użytku domowego, to jest to jeden z najbardziej wdzięcznych odkurzaczy Philipsa. Z doświadczenia wiem, że seria Triathlon i Athena to jedne z lepszych odkurzaczy tej firmy. Jeśli chodzi o budowę, to od razu uprzedzam, że wydasz majątek na worki, żeby nie uszkodzić tego odkurzacza - 5-15 min odkurzania pyłu budowlanego i worek do wyrzucenia - brak wymiany worka w tym czasie równa się pęknięciu worka i potencjalnej naprawie odkurzacza. Odkurzacz jak najbardziej tak, ale nie na budowę - zresztą w instrukcji prawie każdego odkurzacza napisane jest, że pyły budowlane równają się utracie gwarancji.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...