Skocz do zawartości

Beko


Recommended Posts

Gość stach
Cytat

Witam, co sądzicie o sprzęce tej firmy do kuchni. Znajomy mi ją polecał. Cena atrakcyjna a nie chcę przepłacać. Ale też nie chcę wydać pieniędzy na jakieś dziadostwo


Od sześciu lat mam płytę gazową i zabudowany piekarnik właśnie firmy BEKO i jak dotąd sprawiają się bez zastrzeżeń. Palniki nie przytykają się, zapalarka działa bezbłędnie, programator piekarnika działa dokładnie i bezbłędnie, po pieczeniu wentylator schładza piekarnik,szyba w czasie pieczenia się nie nagrzewa.
BEKO to turecka fabryka działająca pod egidą BOSCHa - tak wtedy wyjaśniał mi sprzedawca w czasie poszukiwań kuchni. Komplet kupiłem gdzieś w sieci, sklepu już nie pamiętam icon_confused.gif
Jedną mam uwagę do układu palników na płycie - kurki sterujące palnikami powinny być z boku płyty. Ja mam z przodu, przy krawędzi blatu, a to zmniejsza pola grzane przez palniki i powoduje wrażenie ciasnoty na płycie przy np. trzech, czterech garnkach równocześnie używanych . Nie jest to wina firmy BEKO, bo taki układ jest również w płytach innych producentów.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...