Skocz do zawartości

Dla posiadaczy kominka


Recommended Posts

Cytat

Ps.i prosze wytlumaczcie mi,co jest nie tak z jego dolem dla mnie wszystko ok.


Przy przenoszeniu drewna często podłoga się brudzi od resztek kory, albo drzazg. Drewno ułożone na wózku wystaje częściowo za jego obrys, więc pewnie znowu się coś obsunie. Przy szerszym dole nie powinno by tego problemu.
Link do komentarza
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=372...e=1&theater - proszę link chyba najbardziej ogólny.



Cytat

Przy przenoszeniu drewna często podłoga się brudzi od resztek kory, albo drzazg. Drewno ułożone na wózku wystaje częściowo za jego obrys, więc pewnie znowu się coś obsunie. Przy szerszym dole nie powinno by tego problemu.



Szerokość podstawy razem z kółkami 60 cm natomiast samego spodu na drewno to 50 cm. To i tak 10 cm więcej niż wózki w ofercie na rynku. Może na zdjęciu wygląda na węższy. W każdym razie mamy zapas większy aby resztek na podłodze uniknąć.



http://www.prospektinwestycje.pl/?stal-nierdzewna,24

Cytat

i boki gumą obite, by futryn w drzwiach nie obijać icon_wink.gif



Duże wentylowane kółka, pompowane z bieżnikiem. Tylko takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się gdy drewno przewieźć musisz z oddalonego od domu składziku. Piasek, nierówna ziemia czy kostka brukowa nie stanowią żadnej przeszkody, podobnie jak schody. Pompowane kółka dodatkowo amortyzują załadowany drewnem kosz, nie oddziaływując negatywnie na jego konstrukcje. Cenna uwaga z tymi ościeżnicami których się nie obije.

Zawartość wózka wystarczy na co najmniej kilka romantycznych czy rodzinnych wieczorów.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam. Co prawda pogoda w końcu poprawia się i temperatura wzrasta chciałbym usłyszeć wasze opinie. Załączam zdjęcie i link do reszty galerii dla wózka na drewno kominkowe ze stali nierdzewnej. Co sądzicie o takim produkcje, czy podoba wam się design tego akcesorium?



więcej zdjęć u mnie na stronie w dziale stal nierdzewna.


A ja powiem inaczej. fajny kominek, naprawdę. Może wreszcie znalazłem pomysł. Co do wózka to ręce mam od noszenia a ponadto syn by nim jeździł po całym pokoju:)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...