Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Haha, żadnych czeskich past nie reklamuje lol, to co wysłałem polecił mi kumpel bo mówi że kupił przez neta z polskiego sklepu, i podobno dobra polska pasta, dlatego pytam, czy warto to wziąć, czy szukać czegoś na allegro? A jak nie wierzysz, to Ci mogę podrzucić konwersację na Whatsapp ;)) Bez spiny
    • Powiedz ty mi, dlaczego nie postepujesz logicznie? Tzn najpierw ustalasz, co chcesz mieć w danej przestrzeni, następnie konsultujesz to z projektantem, i realizujesz wg projektu, który zapewnia ci rysunki techniczne z wymiarami i specyfikacją materiaów, co użyć i ile. Przecież to naturalna kolej rzeczy. I eliminuje kłopoty, które masz co chwilę i niewiadomą, co z tego wyniknie. I na pewno obniza koszty budowy.
    • Walka nie ma. Muszę jechać tym co mam   No jak wtedy jechałem to tylko się skupiłem żeby zmoczyć całość, rozciąganie nie bardzo mnie interesowało. Unigrunta teraz zrobiłem 2:1 (2 litry wody, 1 litr grunta)
    • Jestem na tym samym etapie,  kupiłem identyczny ławkowiec, tylko chyba za wąski - 10cm. Kiedyś już ciągnałem gruntem ścianę - na wyczucie trzeba , żeby jednakowo mniej więcej było - tamten grunt miał błękitne zabarwienie, było łatwiej, wyszlo równiutko - teraz mam biały. Zobaczymy. Przede wszystkim dobrze odpylić pędzlem ściany i sufit - potem odkurzaczem. I dokładnie wg przepisu na naczyniu - każą rozcieńczyc, to rozcieńczyć, - a nie -  to nie. Teraz mam trochę roboty innej, ale niebawem pomaluję tym gruntem. Ciekaw jestem, jak wyjdzie.
    • Szerokość paneli różnych wytwórców jest z grubsza podobna - około 20 cm... Takie imitujące deskę z czterostronną fugą - V-fugą - około 12 cm...   Kiedyś lansowane było układanie paneli w wąskich pomieszczeniach wzdłuż krótszej ściany, nawet jak na niej jest okno, bo miało to ponoć optycznie poszerzać pomieszczenie... A i układanie wtedy jest wygodniejsze
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...