Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Dorin

Ustawa Deweloperska - Nowe obowiązki i wyzwania dla deweloperów

Recommended Posts

Witam,

22 - 23 marca 2012 w hotelu Hyatt Regency Warsaw odbędą się warsztaty o tematyce "Ustawa Deweloperska - Nowe obowiązki i wyzwania dla deweloperów"

Na warsztatach omówione zostaną między innymi tematy:
 • Umowa deweloperska jako nowy typ umowy nazwanej
 • Środki ochrony praw nabywców lokali mieszkalnych lub domów jednorodzinne zapewnione przez dewelopera – uregulowanie relacji deweloper – klient – bank
 • Obowiązki informacyjne deweloperów wobec nabywców nieruchomości
 • Ocena zdolności kredytowej deweloperów przez bank
 • Zasady postępowania w przypadku inwestycji prowadzonych przed wejściem w życie nowych przepisów


Szczegóły można uzyskać na stronie - www.mmcpolska.pl/index.php?view=details&id=216:ustawa_deweloperska2

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, znaczy promocja taka z 2795zł na 3295zł oczywiście netto, za 14godz., w tym przerwa kawowa i lunch. icon_eek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promocji jako takiej nie ma - jedynie są progi czasowe i fakt niestety pierwszy próg minął pod koniec lutego. Tutaj raczej bardziej chodzi o możliwość dyskusji z prelegentami i szkolenie same w sobie, choć oczywiście kawa i lunch są w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Kolega zrezygnuje z lanczu i sobie zamówi pizzę lub zadowoli tylko marchewką to rabacik siakiś dostanie?
bo chyba o to Mu chodzi huh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

a jak Kolega zrezygnuje z lanczu i sobie zamówi pizzę lub zadowoli tylko marchewką to rabacik siakiś dostanie?
bo chyba o to Mu chodzi huh.gifza tą cenę, to dyskutowalibyśm trochę dłużej cool.gif
z Siwym, jako głównym prelegentem, omawialiśmy wstępnie ustawę już w Brennej icon_biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • To już Ty decydujesz, ale myślę, że rozbudowa byłaby przydatna.
  • Promieniowanie podczerwone, to po prostu ciepło, które rozchodzi się na trzema drogami. Poprzez promieniowanie, konwekcję  i kondukcję (przewodnictwo) w materiałach stałych.  Podczerwień stosowana jest w medycynie, a w szególności u fizjoterapeutów. Także w inkubatorach dla wcześniaków, w hodowli dla piskląt, warchlaków itp.  Falą elektromagnetyczną jest też światło widzialne, jak i fale radiowe. Wszystko zależy od natężenia i mocy źródła promieniowania.   Koszt instalacji jest niższy od klasycznej podłogówki wodnej. Różnica wynosi kilka tysięcy w zależności od rodzaju systemu grzewczego i zastosowanej izolacji.   Koszt eksploatacji jest niższy z uwagi na niższą temperaturę emisji oraz bezpośrednią kontrolę temperatury. Klasyczna podłogówka musi pracować w temperaturze minimum 28°C. Ogrzewanie na podczerwień ma temperaturę emisji ok. 20 do 23°C. To przekłada się też na niższe zużycie energii.   PC jest tańsza w eksploatacji, ale droższa w instalacji, serwisie oraz konieczności wymiany po kilkunastu latach pracy. To też są koszty ogrzewania! I to nie małe. Praktycznie koszt takiego systemu nigdy się nie amortyzuje. Ogrzewanie na podczerwień jest systemem o trwałości do 50 lat. Nie wymaga serwisowania ani modernizacji. Energię do zasilania można produkować samemu. Komfort termiczny jest nieporównywalny z żadnym innym systemem grzewczym .   Materiał ścian nie jest jakimś wyznacznikiem dla systemu grzewczego. Ważna jest izolacja. Ponieważ system uzupełnia jedynie straty cieplne budynku, to nawet w domu szkieletowym zdaje doskonale egzamin. Właśnie w budynkach szkieletowych ma rację bytu rekuperacja, bo im mniej energii może zmagazynować budynek, to więcej jest jej w powietrzu.
  • Gość Maria
   Mieszkam na znacznym wzniesieniu, naprzeciwko kamieniołomu w którym odbywają się detonacje kruszące kamień. Bywało że mniejsze kamyczki trafiały na moje podwórko. Wstrząsy spowodowane detonacjami powodowały pęknięcia ścian w moim domu. Ratowałam taśmami, lecz po każdym następnym odstrzale, szczeliny się powiększają bądź tworzą się w innych miejscach. Nie wiem do kogo się zwrócić ? czy do Urzędu Gminy gdzie reguluję podatki a skąd nie mogę się doczekać odpowiedzi na propozycję delegowania komisji, czy bezpośrednio do jakiegoś rzeczoznawcy ? Przyznam że mam obawy czy dalsza działalność kamieniołomu nie doprowadzi do tragedii, nie mam też wielkich środków na rzeczoznawcę budowlanego. Jak uzyskać odszkodowanie, dzięki któremu mogła bym zatrudnić fachowca znającego zapobiegawczą technikę budowlaną pękania ścian działowych i sufitu.
  • Pojawienie się pęknięć na ścianach czy stropie budzi zaniepokojenie właścicieli i użytkowników budynków. Najczęściej pęknięcia nie są groźnie, jednak wymagają obserwacji zwłaszcza, gdy nie można jednoznacznie ustalić przyczyny ich powstania. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budownictwob2b.pl/przegrody/baza-wiedzy/sciany-i-stropy/22981-kiedy-rysy-i-pekniecia-na-scianach-sa-grozne
  • Nie uczą. Na pewno nie jest to popularne. To fakt.   A czy tego rodzaju ogrzewanie nie wpływa na zdrowie ludzi? To promieniowanie to przecież fale elektromagnetyczne? Jaki jest koszt instalacji w porównaniu do tradycyjnej podłogówki? Jaki jest koszt eksploatacji w porównaniu do np. do podłogówki + PC? Mniej więcej, procentowo. Pewnie ma też znaczenie z czego postawione są ściany?   Co jeśli jest to szkieletor?
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...