Skocz do zawartości

Wylewki a siatka


Recommended Posts

Gość mhtyl
Cytat

Tak człowiek mówił właśnie o w/w włóknach.
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź


I wychodzi taniej aniżeli siatka,u mnie tez dawali te włókna.Zwróć uwagę czy dają plastifikator do betonu, o ile nie będzie za późno icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Przed rozpoczęciem wylewek powinieneś mieć wycenę wstępną z wykazem i ilością użytych materiałów. Najlepiej żeby towar przywieźli przed robotą, a nie w jej trakcie. Teraz, co prawda możesz dowiedzieć się , co prawdopodobnie masz w wylewkach, ale ilości i ceny mogą być z sufitu.
Link do komentarza
Cytat

Przed rozpoczęciem wylewek powinieneś mieć wycenę wstępną z wykazem i ilością użytych materiałów. Najlepiej żeby towar przywieźli przed robotą, a nie w jej trakcie. Teraz, co prawda możesz dowiedzieć się , co prawdopodobnie masz w wylewkach, ale ilości i ceny mogą być z sufitu.



pewnie, że powinienem mieć, ale wtedy nie płaciłbym bym 9 zł z metra.
Nie byłbym pocieszony gdyby towar przywieźli mi wcześniej a szczególnie cement, który musiałbym jakoś zabezpieczyć.
Tak ekipa o 7. 30 na miejscu, wychodzi 5 osób, a o 14 nie ma po nich śladu. Facet wspomniał, że mówił mi wcześniej o tych włóknach, ale gadałem z nim w tamtym roku i najpewniej zapomniałem.
Czy ceny z sufitu, hm ja za tyle piasku i cementu nie kupiłbym, nawet gdybym przypiął się kajdankami do kaloryfera.
Tu wycena była taka 9 zł za robotę lub 29 zł z materiałem.




[ Edytowano przez rased (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

pewnie, że powinienem mieć, ale wtedy nie płaciłbym bym 9 zł z metra.
Nie byłbym pocieszony gdyby towar przywieźli mi wcześniej a szczególnie cement, który musiałbym jakoś zabezpieczyć.
Tak ekipa o 7. 30 na miejscu, wychodzi 5 osób, a o 14 nie ma po nich śladu. Facet wspomniał, że mówił mi wcześniej o tych włóknach, ale gadałem z nim w tamtym roku i najpewniej zapomniałem.
Czy ceny z sufitu, hm ja za tyle piasku i cementu nie kupiłbym, nawet gdybym przypiął się kajdankami do kaloryfera.
Tu wycena była taka 9 zł za robotę lub 29 zł z materiałem.


Jednym słowem miałeś wcześniej i wycenę, i wykaz materiałów, a towaru wcześniej nie nie chciałeś.
Link do komentarza
Cytat

Jednym słowem miałeś wcześniej i wycenę, i wykaz materiałów, a towaru wcześniej nie nie chciałeś.



wykaz materiałów tak, ilości zużytych materiałów o których pisałeś wcześniej- nie.
Na koniec roboty spytał w jakich cenach człowiek kupuje cement i płukany piasek i tyle
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Czy ceny z sufitu, hm ja za tyle piasku i cementu nie kupiłbym, nawet gdybym przypiął się kajdankami do kaloryfera.
Tu wycena była taka 9 zł za robotę lub 29 zł z materiałem.


Ja płaciłem za robotę 10,5 zł od metra i swój materiał. Twoja cena jest bardzo dobra więc nie ma co narzekać,jak jeszcze wykonanie jest w pożo to już nic więcej do szczęścia nie potrzeba icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...