Skocz do zawartości

[KUPIĘ] [PRZYJMĘ] Akcesoria do Kolejki H0


Recommended Posts

W związku z zabudową jednego pokoju zabaw dla mojego Synka postanowiłem zrobić dużą makietę kolejki H0 ze zbiorów które od dzieciństwa zbierałem. Makieta będzie miała wymiary 6 metrów na 4 i sterowana cyfrowo.

I tutaj zwracam się z prośbą do tych co może posiadają na swoim strychu pudełka z częściami, akcesoriami do kolejek elektrycznych. Mowa tu o budynkach, torach, drzewkach lokomotywach, wagonach. Chętnie odkupię lub przyjmę.

Proszę o kontakt jeśli ktoś posiada takie zbiory.

Pozdrawiam Michał

Jeśli umieściłem temat nie tam gdzie trzeba proszę o przeniesienie w odpowiedni dział. Edytowano przez coolibeer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Przynajmniej nas to kręci jeszcze. Nie ukrywam, że też mi chodzi czasami taka myśl po głowie icon_smile.gif

Swojemu chrześniakowi na komunię kupiłem Tigera na RC co strzela kulkami, dymi, ma światła i w ogóel super bajer do tego samolot RC i co... i leży w szafie... a bardzo mu zależało na grach na playstation... brrrrryyy.

Ja sobie sprawię jeszcze takiego tanka ale w skali 1/6 icon_smile.gif




Ja kiedyś zajmowałem się motoszybowcami ale jak rozbiłem 2 modele po 1500 zł to już mi się odechciało.

Link do komentarza
Cytat

kiedyś za czasów dziecka, bawiłem się w makiety kolejowe. Jedyne co mi pozostało to koła do lokomotywy. Po południu dam Ci średnicę oraz fotki. Jak coś to wyślę, bo mi się to po garażu u ojca szlaja...


wybacz. Musiałem dzień spędzić w domu. Jutro z rańca załatwimy.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

w temacie "Przyjmę akcesoria do kolejki" - ja proponuję siebie na drużnika
Na przejeździe do piwnicy ale tylko - tam gdzie na trasie pociągu te baniaki z winem stoją.
No i tylko ewentualnie na 1/4 etatu.
Znaczy się cały jakiś weekend icon_smile.gif



dużo gadasz mało robisz...

Zaproszeń tyle już było że ho ho
Link do komentarza
Cytat

Zrobiłeś coś, dawaj jakieś zdjęcia. Ja mam trochę klamotów od TT i kto wie czy sam , znaczy z synem, nie zrobimy sobie jakiejś makiety, a pwinica spora.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif


Do TT nie trzeba miec dużego pomieszczenia icon_smile.gif Wszędzie się pomieści nawet duża makietka. Aktualnie jesten na etapie projektowania stacji osobowej i stacji do przeładunku towarowego.

Link do komentarza
Cytat

Jak dla mnie jedynka wydaje się ciekawsza,. Nie wiem co planujesz na pustej przestrzeni, ale ja bym chyba dodał jeszcze jakieś torowisko, jeden dłuższy szlak kolejowy, że tak powiem.



tak pierwsza jest z jedną stacją i można śmigać w około pokoju a drugi projekt jest z dwiema stcjami jedną przejazdową a drugą czołową. Na tej drugiej to podobnie jak na fabrycznym w Łodzi było.

Pokój to duży prostokąt i dookoła niego jest makieta.

Link do komentarza
Cytat

Wiem, wiem, sam miałem makietę coś ze 30 lat temu. Też H0. I robiłem programowany układ sterowania rozjazdami, którego nigdy nie ukończyłem.
Teraz nawet nie wiem gdzie się to wszystko podziało...



ja zastosowałem system cyfrowy do sterowania lokomotywami i rozjazdami. Zastanawiam się nad sterowaniem oświetlenia na makiecie też za pomoca cyfrówki. Ale nie wiem czy dam rade

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

W tym tygodniu wyjdzie jeszcze jedna, ale TT + trochę rupieci, może się do czegoś nadadzą..



Rysiu po raz kolejny dziękuję za kolejną magiczną paczkę. TT-tka jest teraz rajem dla małego odczepi się troszkę od H0 na czas budowy makiety. A części się jak najbardziej przydadzą się ;) Teraz to się już nie wypłacę ;)

Stokrotne dzięki
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...