Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

pomysł - sypialnia

Recommended Posts

Cytat

mam pomysł aby zrobić ramę łoża 160x200 z cegły ozdobnej w kolorze piaskowym co o tym myślicie widzi ktoś to. w środku naturalnie będzie stelaż i materac

ja osobiście tego nie widzę i nie chciałabym widzieć... chcesz już to łóżko zamurować tam na amen? icon_rolleyes.gif

wiesz... tak naprawdę, to w swoim domu możesz sobie zrobić, co tylko Ci się żywnie podoba i nikomu nic do tego, więc wolnoć Tomku.. pomysł na pewno oryginalny, ale czy efekt będzie zadowalający... :bezradny:
Cytat

A gdzie się schowasz jak przyjdzie kochanek?

Nigdzie - będzie walić głową w mur icon_smile.gif

Można kupić też wzory imitacji cegieł - łóżko zrób sobie drewniane i oklej icon_smile.gif
Na budmie w Poznaniu widziałem taką, że nawet VW Garbusa okleili tym
Pomysł zawsze można przedyskutować, ale trudno tutaj znaleźć kogoś, komu by się spodobał.
W każdym razie ja też tego nie widzę. Sypialnia kojarzy mi się z bezpieczeństwem, ciepłem, a tutaj ... mur z cegły.
Chyba, ze popłyniesz na maksa, wyścielisz łoże skórami, w rogu zrobisz palenisko, a po klepisku będą ganiały psy myśliwskie.

Cytat

cegly ozdobne pasują bardziej do salonu niżeli do sypialni

Do salonu dodałbym jeszcze kuchnie, hole, klatki schodowe, barki, raczej pomieszczenia ogólnodostępne.
  • 5 weeks later...
Cytat

mam pomysł aby zrobić ramę łoża 160x200 z cegły ozdobnej w kolorze piaskowym co o tym myślicie widzi ktoś to. w środku naturalnie będzie stelaż i materac

A jak będziesz chciała coś zmienić?? Moim zdaniem to zły pomysł. Sam szykam inspiracji, ale raczej nie w tą stronę
  • 3 months later...
  • 2 years later...
A ja uważam, że pomysł fajny, innowacyjny. Pasowałby w moim lofcie. Też zupełnie nie mam wizji jak to zrobić i jak z praktycznością - rzeczywiście przesunąć byłoby ciężko. W każdym bądź razie jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to chętnie poznam icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam. Na początek proszę pobrać i przeczytać artykuł ks. Arcybiskupa Bolesława Pylaka www.nieznanyswiat.pl/nieznany-świat/artykuły/225-niewiedza-jest-niebezpieczna Kiedyś śmiałem się z takich spraw. Jestem osobą wierzącą oddałem swoje życie w opiekę Maryi i Bogu. Uważam że jest to dar dany od Boga. Obecnie po odkryciu tego daru pomagam bliźniemu za darmo. Moja wiara się pogłębiła. Jest to moje hobby nie praca. Wykonalem kilkanaście doświadczeń i mogę stwierdzić iż cieki wodne są, określić można ich położenie, głębokość, szerokość, kierunek przepływu itd. Sprawdziłem ten dar w miejscach już istniejących studni i wszystko się potwierdza. Jeśli chodzi o cieki wodne w okresie wiosenno jesiennym gdzie są bardziej obfite opady. Cieki występują szersze bardziej obfite w wodę natomiast w suszę tę najpłytsze cieki potrafią zanikać. Dlatego warto przy nabijaniu palika pod studnię sprawdzić wszystkie cieki ich glebokosci, przepływy i wybrać ten który będzie najbardziej odpowiedni. Jeśli chodzi o odpromiennik cieków czy też lini geopatycznych można zastosować naturalną skure. Np nutria czy kożuch. Jest swego typu izolatorem, wystarczy rozłożyć pod materac, jeśli oczywiście nie mamy możliwości przestawić łóżka w inne miejsce. Polecam osobą, które mają problemy ze snem, nie mogą się wyspać. Przy każdorazowej pomocy ludziom i wykozystaniu danego mi daru przypominam iż modlitwa jest bardzo ważna. Natomiast podczas bezpośredniej pomocy drugiej osobie modlę się i proszę o pomoc Najświętszą Maryję. Za ten dar dziękuję Bogu i puki żyje będę pomagał. Kolejne moje doświadczenia pokazały iż np dotykając jakiś przedmiot też przekazujemy energię.  Przykład dotknę 10kostek granitowych ze 100 i radiestecie rużdźka zjedzie w dół na te 10 kostek.  Dla mnie to doświadczenie które wykonali jest nie wiarygodne bo tą rurę przestawiali ludzie, w momencie przestawiania rury dotykali przedmiotów dookoła niej jak i samej rury. Mam znajomego gdzie od 20 lat wierci studnie i nigdy za pośrednictwem tej metody się nie pomylił. Natomiast geofizycy owszem mylili się. Bo w geofizyce znajdują ruznice w strukturze gruntu a nie samą wodę.  Kolejne doświadczenie. Stoi przedemną osoba bez predyspozycji radiestezyjnych wyciągam ręce w jej kierunku i za pośrednictwem mojego daru i energi, doświadcza na własnej skórze jak to działa.  Pozdrawiam Marcin
    • Pomyliło Ci się - rozmiar Demo, rozmiar !!!! Oczywiście, że rozmiar - wszystkich parametrów łącznie z przekątną ekranu - ślepa się robię jeszcze bardziej na starość Poniżej 15,6 w ogóle nie rozważam
    • tak, dlatego nigdy nie kupię już nic nowego bez SSD To u mnie podstawowe kryterium...zresztą w stacjonarce w pracy - kupiłem za swoje SSD i kazałem przeinstalować system na to, i komputer wreszcie pracuje tak jak powinien
    • Dzięki Adrian ... właśnie miałam pisać do Ciebie na priv, ubiegłeś mnie Właśnie takie parametry mnie interesują     Zawsze bałam się kupować używany sprzęt, każdy kolejny lapek był nowy. Najczęściej przywoziłam sobie z Londka, bo cenowo fajniej wyglądało za lepsze parametry . Niestety lecieć nie mogłam ... świnki kwarantannę zarządzili. Przyszło zaopatrywać się tu. Skoro polecacie takie rozwiązanie, skorzystam. Pozaglądam zaraz na strony i popatrzę  
    • Niedawno kupowałem - 2 szt. Moje kryteria, to dysk SSD w okolicy 240GB i 8GB RAM.   1 - jeszcze przed boomem - na zlocie go mialem, coś koło 740zł, właśnie z niego piszę 2 - niecały miesiąć temu kupowałem Ewie podobny, z mniejszym dyskiem SSD, 8GB RAM, 999zł https://at-outlet.pl/   firmę mogę polecić - był pewien problem z fakturą, mogli sprawę olać, ale załatwili pozytywnie.... ja kupowałem pod konkretne kryteria, ale oczywiście można tam kupić dużo taniej sprzęt...sprawdz zresztą na stronce... I to 2 razy ten pierwszy był kupowany w morele https://www.morele.net/kategoria/laptopy-wyprzedazowe-i-poleasingowe-497/,,,,,,,p,0,,,,/1/ to pewna i sprawdzona firma pisało w opisie mojego sprzętu, że bateria może krótko trzymac, a trzyma dłużej niż w niejednej nówce ale jak słusznie zauważyłeś, gdybym chciał kupić ten sam sprzęt w morele co wtedy, to musiałbym zapłacić kilkaset złotych więcej....neistety
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...