Skocz do zawartości

likwidacja szkod powybuchu


Recommended Posts

witam, jestem wlascicielem czesci blizniaczego domu.niestety droga polowa ulegla w piatek znacznemu zniszczeniu po wybuchu gazu , decyzja inspektora nadzoru czesc tego budynku ma zostac rozebrana .jestem pelen obaw o rzetelna wycene szkod a jutro ma przysc do mnie likwidator .zglosla sie do mnie firma brokerska z oferta powiezenia im posrednictwa miedzy ubezpieczycielem .Czy to oplacalne ?czy ktos kiedys mial doczynienia z brokerem przy negocjacjach ?na co powiniemem zwrocic uwage? dodam ze: mam powazne uszkodzenie scian bocznych przylegajacych do sasiada i pekniecia sciany dzielacej .wedlug mnie przy rozbiorce dojdzie do powazniejszych uszkodzen i kto to ma wykonac? dodam ze sasiad nie ma zadnego ubezpieczenia , inspekcja (to wedlog mnie byl jakis zart ) bez oznak profesjonalizmu stwiedzila ze mam ryse na scianie , dopiero po inspekcji w mojej obecnosci pan dojrzal cztero centymetowa szczeline w rogu pokoju przyleglego do sasiada co robic ? dziekuje za kazda nawet najmniejsza wskazowke lub podpowiedz .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...