Skocz do zawartości

Wjazd na posesję


Gość mhtyl

Recommended Posts

Gość mhtyl
Czy zmieniając a dokładnie przestawiając bramę wjazdową wraz z furtką należy to zgłosić do starostwa,gminy? Zmiana dotyczy już dawno wybudowanego domu i ogrodzonego (20 lat) a przesunięcie bramy to 10 m w linii prostej wzdłuż ulicy. Tej zmiany chce dokonać znajomy więc aby był w porządku z prawem chciałby wiedzieć co i jak a ja chcę mu w tym pomóc zadając pytanie w jego imieniu .
Link do komentarza
Gość mhtyl
Raczej jest to droga gminna bo mowa tu o wsi, zapomniałem o tym napisać bo to też ważne zapewne jest i ta miejscowość nie ma planu (jeszcze) i jak na razie to obowiązuje tam studium.
Link do komentarza
Cytat

Raczej jest to droga gminna bo mowa tu o wsi, zapomniałem o tym napisać bo to też ważne zapewne jest i ta miejscowość nie ma planu (jeszcze) i jak na razie to obowiązuje tam studium.



ja mieszkam na wsi
a zjazd mam na drogę powiatową
200 m dalej leci droga krajowa
w gminie mu powiedzą do kogo należy droga
u mnie plan obowiązuje po drugiej stronie drogi
z mojej strony nie ma planu
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

najwięcej chyba zależy od sąsiadów
jeżeli nie ma chodnika a pewnie nie ma
można spróbować się tłumaczyć, że to na mapach jest źle zaznaczony zjazd


No nie sposób wszystkie info przedstawić od razu i też nie wszystko przyjdzie do głowy icon_biggrin.gif ,że jest ważne i potrzebne. Otóż chodnika niema , rowu też niema, tak na wszelki wypadek już podaje tą informację.Tylko ,że ten zjazd jest już dwadzieścia parę lat a gościu teraz chce zmienić bo ciągnikiem z przyczepami się nie mieści jak wjeżdża na ranczo icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...