Skocz do zawartości

Warunki zabudowy a projekt


Recommended Posts

Witam
Otrzymalem wreszcie upragnione warunki,no i w sumie wszystko jest ok,ale ciekawi mnie jedna rzecz,wlasciwie to nie wiem moze powinna juz martwic(??).Wiec w momencie gdy wystepowalem,gmina zazadala ode mnie bardzo dokladnych danych planowanej inwestycji(szkic elewacji frontowej budynku,umieszczenie budynku na dzialce itd,wszytskie parametry wysokosc,kat nachylenia).Staralem sie to wszystko podawac z nadmiarem zeby w razie czego potem nie bylo jakiegos problemu,no bo wybralismy jakis projekt z zona,ale jak podejrzewalem to juz od tamtego czasu nam sie plany zmienily.Aktualnie mamy juz to co nas interesuje,na dniach chcemy zakupic projekt,ale w decyzji stoi napisane ze: powierzchnia zabudowy dzialki 144 m. kw(tyle im podalem we wniosku,bo tak to wychodzilo)zaraz obok jest napisane 18%powierzchni dzialki(i tutaj ciekawostka dla mnie bo moja dzialka ma 820 m. kw czyli 0.18x820=147.6)to teraz nie wiem ktore z powyzszych mnie obowiazuje,no bo jesli 18 procent to okey,ale jesli 144 metry to mam problem,moj domek ma 105 pow. zabudowy plus garaz dwustanowiskowy 42.25 co razem daje nam 147.25,czyli w granicy 18% sie mieszcze.no i sie zaczyna martwic,a ze jestem za granica to zwracam sie do Was z pomoca.
pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...