Skocz do zawartości

Działka leśna, rolna czy siedliskowa pod domek letniskowy do 25m2


Recommended Posts

Witam wszystkich

Już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu działki pod postawienie niewielkiego, drewnianego domku letniskowego do 25m2 - pobyt weekendowy. Nic wielkiego. Dalekosiężny plan jest taki, abym na tej działce mógł się wybudować z domkiem murowanym, całorocznym, ale nie wcześniej niż za 10-15 lat, lub wcale. Myślę o działce o wielkości około 3-5 tyś m2. Działka nie musi posiadać doprowadzonej elektryczności ani wody - ewentualnie można zadbać o własną studnię (jest może gdzieś w sieci informacja wiarygodna na temat możliwości wiercenia studni na rożnych terenach?). Mam na samą działkę powiedzmy w tej chwili około 20-35 tysięcy pln i szukam działki położonej w zaciszu , z dala od cywilizacji, ale w województwie mazowieckim lub przyległych.

Jestem laikiem w sprawach gruntowych. Może ktoś podpowiedzieć w jaki rodzaj działek celować? Siedlisko, rolna, rolno-budowlana?
Może ma ktoś wypróbowaną firmę która by się zajęła wyszukaniem odpowiedniego terenu, sprawdzeniem dokumentacji i pośrednictwem w sprzedaży?

miłego dnia Edytowano przez nieludzki (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...